Tylko z Tobą Odcinek 52 Sezon 2 (S02E52)

Tylko z Tobą Odcinek 52 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E52

Firat i Kerem zawarli umowę, Nur jest szczęśliwa, tymczasem Gazanfer żąda od Aytul i Iclal kolejnego miliona za wysadzenie jachtu w przeciwnym wypadku o wszystkim dowie się Yigit, zdesperowana kobieta postanawia sprzedać swój dom na prowincji aby spłacić dług za swoją córkę.
Iclal słyszy rozmowę syna z Nur, jest wściekła, nagle słyszy Yigita, dlatego natychmiast wstaję i zaczyna podsłuchiwać pod drzwiami, Firat wchodzi do sypialni mówiąc, że wie iż to ona zleciła wysadzenie jachtu, obiecuję jednak zachować milczenie, ponieważ bardzo ją kocha.
Następnego dnia Elmas je z rodzicami śniadanie a Nur sprząta pokój Merta, przypadkiem słyszy rozmowę Iclal i nabiera pewności, że to ona stoi za atakiem na jacht, pragnie podzielić się z tą informacją z mężem, kiedy do niego jedzie i o wszystkim opowiada mężczyzna w to nie wierzy i wpada w szał mówiąc, że są to bezpodstawne oskarżenia.
Policja na monitoringu zauważa Gazanfera od razu informują Yigita, jednak bandycie udaje się w ostatniej chwili uciec.
Elmas spotyka się z Cahitem pokazując sms, zaczyna mówić, że może to ukraińska firma budowlana ich szantażuję.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-05-13

Długość: 00:42:52

Numer odcinka: 52

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 52 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 52

  Tylko z Tobą Odcinek 52 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 52 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X