Tylko z Tobą Odcinek 53 Sezon 2 (S02E53)

Tylko z Tobą Odcinek 53 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E53

Nur mówi Yigitowi, że Iclal stoi za wybuchem jachtu na którym byli razem, kiedy razem idą się rozmówić z Aytul ta woła Iclal, która twierdzi, że kupiła nowy jacht dla ukochanego aby sprawić mu niespodziankę.
Cahit obiecuje Elmas, że załatwi pieniądze dla szantażystów i aby nie martwiła się niczym.
Gazanfer dzwoni do Iclal grożąc, tymczasem Kerem umawia się na kolację z Nur, Hazal oraz Firatem, asystentka powiadamia o wszystkim paparazii i sama nie przychodzi tak samo jak Firat.
Wieczorem Firat razem z Iclal idą spotkać się z Gazanferem, który jest uzbrojony i żąda pieniędzy, mężczyzna staję w obronie ukochanej, która podnosi broń i strzela do bandyty, który umiera na miejscu.
Yigit słyszy strzał, natychmiast wybiega zobaczyć co się dzieję, kiedy widzi leżącego Gazanfera pyta Iclal co się stało, Firat bierze całą winę na siebie, do posiadłości przyjeżdża policja, aby spisać zeznania.
Hazal celowo nie przychodzi na kolację, chce aby Nur i Kerem zostali sami, paparazii robią im zdjęcia z ukrycia, tymczasem Yigit pociesza Firata.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-05-16

Długość: 00:43:18

Numer odcinka: 53

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 53 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-01 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-02.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 53

  Tylko z Tobą Odcinek 53 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 53 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X