Tylko z Tobą Odcinek 55 Sezon 2 (S02E55)

Tylko z Tobą Odcinek 55 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E55

Kerem razem z Hazal przyglądają się Nur, która jest fotografowana, Elmas każe jej zacząć uśmiechać się do zdjęć a nie myśleć tylko o mężu, Firat również zwraca jej uwagę, tymczasem Yigit opowiada swojemu bratu o spotkaniu z Keremem, nagle dzwoni Nazan, która żąda od męża pieniędzy, mężczyzna odmawia i jedzie do banku, aby wypłacić pieniądze i spłacić szantażystę od filmiku na którym jest on i Elmas w jednoznacznej sytuacji.
Wieczorem Emin wita Yigita, któremu przekazuje, że Nur jeszcze nie wróciła, ponieważ sesja zdjęciowa się przedłużyła, tymczasem Nur w obecności Elmas i Kerema wypytuje Hazal do kogo jest podoba, szef jest wściekły.
W drodze powrotnej Kerem robi awanturę Hazal, która wyjawiła sekret podobieństwa, Nur wysyła sms do męża prosząc o spotkanie w ogrodzie zimowym, jednak przechwytuje go Iclal i kasuję, tak aby ukochany nie zobaczył.
Ranem Nur budzi się w ogrodzie zimowym, szybko biegnie do domu, nie zauważając, że przez przypadek spadł jej naszyjnik z szyi, tymczasem Iclal opowiada o wszystkim matce pękając z dumy.
Hafize rozdziela Elmas i Nur, które pokłóciły się o Yigita, Cahit informuję swoją kochankę, że załatwił sprawę.
Iclal rozmawia z Firatem o kochance ukochanego, nagle mężczyzna opowiada o Keremie, tymczasem wściekła Nur nagrywa się na pocztę głosową męża.
Yigit wychodzi porozmawiać z ukochaną, nagle Iclal mówi, że ma romans z Keremem, wściekła Nur jedzie z mężem, mówiąc, że Iclal na pewno wie o ich związku i ciągle przeciwko nim knuje, mężczyzna wpada w szał, mówiąc, że jest zazdrosna i opowiada głupoty.
Elmas podsłuchuję rozmowę Aytul z Iclal, uświadamia sobie, że kobieta już wie o jej kuzynce, tymczasem paparazzi na zlecenie Kerema robi zdjęcia Nur i Yigitowi.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-05-18

Długość: 00:44:33

Numer odcinka: 55

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 55 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 55

  Tylko z Tobą Odcinek 55 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 55 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X