Tylko z Tobą Odcinek 56 Sezon 2 (S02E56)

Tylko z Tobą Odcinek 56 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E56

Nur wraca taksówką do posiadłości, Elmas planuję kolejną intrygę, tymczasem Iclal żali się Firatowi, że ma już dość romansu Nur z Yigitem, mężczyzna nagle spontanicznie ją całuję wszystko widzi Nur, która szukała naszyjnika.
Kerem dostaję zdjęcia, które udało się zrobić fotografowi, nagle do gabinetu wchodzi Yigit, Aytul zauważa uciekającą Nur, pyta Firata co się stało, opowiada o tym, że dziewczyna biegła zdenerwowana, mężczyzna natychmiast idzie jej poszukać, tymczasem Hazal dzwoni do Elmas aby umówić się na kawę, chce dowiedzieć się czegoś więcej na temat Nur.
Wściekła Aytul przychodzi do swojej córki, mówiąc, że Nur widziała wszystko, Iclal jest przerażona, wyjawia, że Firat ją pocałował, nagle wchodzi Mert.
Hazal spotyka się z Elmas, dziewczyna nic nie powie dopóki nie otrzyma odpowiedniej zapłaty.
W drodze powrotnej Yigit rozmawia ze swoim bratem o Keremie, nagle w lesie zauważa Nur rozmawiającą z Firatem, między zakochanymi znów dochodzi do kłótni.
Mert próbuję pocieszyć płaczącą matkę, Aytul tłumaczy, że nie uderzyła córki, jednak chłopiec w to nie wierzy, Firat przychodzi porozmawiać z ukochaną mówiąc, że Nur widziała pocałunek.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-05-19

Długość: 00:43:38

Numer odcinka: 56

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 56 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 56

  Tylko z Tobą Odcinek 56 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 56 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X