Tylko z Tobą Odcinek 57 Sezon 2 (S02E57)

Tylko z Tobą Odcinek 57 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E57

Aytul zauważa Firata w sypialni Iclal, natychmiast każe mu wyjść, tłumaczy córce, że musi na chwilę się wstrzymać z intrygami, nagle Mert opowiada ojcu, że babcia uderzyła mamę, ciotka musi się tłumaczyć.
Mert w oficynie opowiada, że babcia uderzyła mamę, Nur i Hafize są zdziwione, dziewczyna idzie odprowadzić chłopca na kolację, zauważa męża i Iclal razem, dlatego idzie porozmawiać z Firatem.
W oficynie wszyscy oglądają w telewizji reklamę, w której występuje Nur, dziewczyna nagle smutnieje, ponieważ reklama przypomina jej o dziecku, które straciła, Yigit jest wściekły, ponieważ żona wystąpiła w kolejnej reklamie, Kerem dzwoni z gratulacjami.
Następnego dnia Iclal przychodzi do Yigita, prosząc o wyjazd, mężczyzna chce aby wybrała się z matką, jednak kobieta nie odpuszcza, tymczasem Elmas pobiera pieniądze, które Cahit dał jej w celu przekazania szantażystom, natychmiast wraca do domu i chowa torbę w szafie.
Firat razem z Elmas i Nur jadą do firmy, obserwują ich Iclal i Yigit, mężczyzna jest wściekły, natychmiast za nimi jedzie zajeżdżając im drogę, Nur wychodzi do męża i jedzie z nim na pustkowie, między nimi dochodzi do kłótni, w konsekwencji dziewczyna musi wezwać taksówkę, aby dojechać do pracy.
Aytul rozmawia z córką, która bierze relaksującą kąpiel, każe nie naciskać na wakacje, dziewczyna postanawia wrócić do malarstwa z dzieciństwa, natychmiast szuka swojego pudełka z rysunkami, tymczasem Nur spóźnia się na spotkanie z Keremem, Hazal jak i pozostali są wściekli.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-05-20

Długość: 00:43:03

Numer odcinka: 57

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 57 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 57

  Tylko z Tobą Odcinek 57 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 57 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X