Tylko z Tobą Odcinek 58 Sezon 2 (S02E58)

Tylko z Tobą Odcinek 58 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E58

Właśnie odbywa się zebranie w firmie kosmetycznej Kerema, Nur ma świetne pomysły związane z nową kampanią reklamową i dzieli się nimi.
Podobają się one Keremowi, jednak Elmas jest bardzo zdenerwowana na kuzynkę tak samo jak Hazal.
Firat zwalnia Elmas od razu po spotkaniu, ponieważ nie potrafiła się zachować, Nur jest zszokowana, zachowaniem swojej kuzynki, tymczasem Yigit rozmawia z Cahitem o Iclal.
Nur za zarobione pieniądze postanawia kupić sobie w końcu samochód, wybiera się do firmy męża, gdzie dokonuje zakupu bez żadnych zniżek oraz bez jego wiedzy.
Iclal siedzi w ogrodzie ze swoją matką, obserwuje jak jej ukochany i Mert grają w piłkę, nagle zauważają Nur, która przyjechała nowym samochodem, chłopiec natychmiast do niej biegnie, Yigit jest wściekły krzyczy, że jedzie z byłą żoną na wakacje, nagle wychodzi Emin i wujostwo, którzy zachwycają się czerwonym samochodem.
Firat po powrocie do domu zauważa załamaną Nur, która mówi, że to jej samochód, jednak mężowi nie podoba się to, że staję na własnych nogach, wściekła idzie do ogrodu zimowego wysyłając sms do Yigita.
W ogrodzie zimowym Nur każe zrezygnować Yigitowi z wyjazdu, całą rozmowę słyszy Iclal, która odkrywa, że są małżeństwem, tymczasem Emin wchodzi do pokoju Elmas na komputerze zauważa filmik z Cahitem.
Kiedy Iclal strąca wazon, natychmiast ukrywa się za drzwiami, a Firat mówi Yigitowi, że to on strącił wazon jak schodził kryjąc tym samym ukochaną, która odkryła prawdę.
Emin jest wściekły wyrzuca laptopa przez okno co widzi Yigit i Nur, którzy słyszą krzyki, Tayyar wyważa drzwi i wszyscy wbiegają do pokoju, jednak Emin zabiera telefon i ucieka.
Aytul znajduję swoją załamaną córkę, która odkryła prawdę o małżeństwie Nur i Yigita, natychmiast zabiera ją do sypialni, tymczasem Emin dzwoni do Cahita prosząc o spotkanie na osobności, jednak nie mówi o co chodzi, chce się z nim rozliczyć sam na sam.
Zrozpaczona Iclal niszczy wszystko w sypialni, matka próbuję ją pocieszyć i ukryć fakt, że o wszystkim wiedziała.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-05-23

Długość: 00:43:34

Numer odcinka: 58

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 58 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 58

  Tylko z Tobą Odcinek 58 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 58 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X