Tylko z Tobą Odcinek 59 Sezon 2 (S02E59)

Tylko z Tobą Odcinek 59 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E59

Wściekły Emin dopada Cahita na drodze do posiadłości, jest tak wściekły, że uderza go w twarz krzycząc o pieniądzach, za które przekupił jego siostrę, Yigit widzi całą sytuację i rozdziela mężczyzn, próbując wyjaśnić całą sytuację, Cahit odkrywa prawdę na temat pieniędzy.
Elmas jest bardzo zdenerwowana, Hafize i Nur martwią się o Emina, którego Yigit właśnie przywozi do oficyny, mówiąc, że jutro wyjedzie do jednej z jego fabryk, Elmas również ma wyjechać i oddać wszystkie pieniądze.
Następnego dnia Iclal i Yigit wyjeżdżają na romantyczny weekend do luksusowego hotelu, tymczasem Hafize rozpacza, ponieważ straciła córkę i syna, Nazan jest wściekła.
Elmas zostaję przywieziona przez kierowcę na pustkowie na którym czeka wściekły Cahit, który odbiera torbę z pieniędzmi, dziewczyna zostaję odwieziona do oficyny, gdzie dostaję nudności.
Firat podstępem umawia się w tym samym hotelu, w którym przebywa Yigit i Iclal z Keremem na sesję zdjęciową , Nur prosi aby zabrał również Elmas, jednak po drodze dziewczyna ma nudności i ciągle się zatrzymują.
Yigit nie może przestać myśleć o swojej żonie, próbuję napisać SMS, nagle przychodzi Iclal, która zabiera ukochanego na spacer, tymczasem w łaźni Aytul musi wysłuchiwać histerii Nazan.
Yigit jest bardzo zaskoczony widząc Nur, Kerema i Firata w tym samym hotelu, Iclal oczywiście wiedziała o tym, ponieważ sama to zaplanowała.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-05-24

Długość: 00:44:05

Numer odcinka: 59

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 59 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-11-30 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-01.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 59

  Tylko z Tobą Odcinek 59 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 59 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X