Tylko z Tobą Odcinek 6 Sezon 1 (S01E06)

Tylko z Tobą Odcinek 6 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E06

Iclal prosi męża, aby złapał ją za rękę, pyta jak sobie poradził przez te 3 lata, tymczasem Nur chce jak najszybciej opuścić posiadłość, niespodziewanie zauważa pobitego Merta, który został zaatakowany przez kolegów, natychmiast zabiera go do pokoju, nagle wchodzi Aytul, która robi awanturę i policzkuję dziewczynę, nagle zrzuca ją ze schodów, w konsekwencji czego dziewczyna uderza się w głowę i traci przytomność, całe zdarzenie widzi Cahit, który chce wezwać pogotowie.
Yigit wraca do domu, zauważa, że Mert wdał się w bójkę, chłopiec opowiada o całym zajściu w szkole i o Nur, mężczyzna nagle zauważa, jak Cahit wyprowadza ją ledwo przytomną, Hafize natychmiast zabiera ją do domu.
Wieczorem Yigit zaczepia Emina wypytując o stan zdrowia Nur, wściekły mężczyzna robi awanturę swojej ciotce, Cahit próbuję uspokoić brata, który oświadcza, że chce wyprowadzić się z rodzinnego domu razem ze swoją żoną i synem, całą rozmowę słyszy ciotka.
Wściekła Aytul przynosi Yigitowi herbatę do której dosypała środki nasenne, kiedy mężczyzna zasypia, odprawia Nur do Adany taksówką, obiecując, że pomoże przy rozwodzie i podaruję pieniądze.
Ranem kiedy Yigit się budzi, nic nie pamięta, kiedy schodzi na dół od Yaren dowiaduje się, że Mert pojechał do szkoły, gdy wychodzi spotkać się z ukochaną, zauważa zrozpaczoną Hafize, wraca do domu pytając siostrę gdzie jest jego żona.
Nazan wybiega do Yigit, opowiadając o tym co zrobiła Aytul, wściekły natychmiast jedzie na poszukiwania, na autostradzie dogania autobus, który zatrzymuję zabierając swoją żonę z powrotem do posiadłości.
Kiedy przyjeżdżają do domu Kozanów zastają w nim Iclal, Aytul aby wyjść z sytuacji przedstawia Nur jako nową opiekunkę dla Merta.
Iclal bardzo pragnie aby jej mąż został przy niej oraz aby Mert miał opiekunkę, ponieważ będą mieli czas tylko dla siebie.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-03-04

Długość: 00:45:31

Numer odcinka: 6

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 6 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 6

  Tylko z Tobą Odcinek 6 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 6 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X