Tylko z Tobą Odcinek 60 Sezon 2 (S02E60)

Tylko z Tobą Odcinek 60 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E60

Yigit widząc Nur w obecności Firata, Elmas i Kerema jest wściekły, nagle kuzyn przychodzi się przywitać wyjawiając, że ma odbyć się tutaj sesja zdjęciowa.
Wieczorem Nur martwi się o swoją kuzynkę, która cały czas wymiotuję, jednak musi wyjść na sesję zdjęciową i zostawić Elmas samą w pokoju, tymczasem Iclal przygotowuje się do wyjścia z ukochanym.
Nur i Kerem jedzą wspólnie kolację, nagle do ich stolika podchodzi Iclal przy boku Yigita przedstawiając się, tym samym denerwując swoją rywalkę.
Elmas dzwoni do Cahita i próbuję go zbajerować, jednak tym razem się nie udaję, tymczasem Nazan przypomina sobie słowa ciotki, dlatego postanawia być milsza dla męża.
Nur wychodzi do łazienki, Yigit idzie za nią, między małżonkami znów dochodzi do kłótni, po kolacji Iclal ma nadzieję na romantyczną, upojną noc z ukochanym, jednak on szybko zasypia.
Ranem Nur nie może skupić się na planie zdjęciowym, nagle zauważa spacerującego Yigita i Iclal, Firat prosi aby skupiła się na sesjach a nie myślała o mężu, tymczasem Yigit przypadkiem zauważa rysunki Iclal, obiecuję, że pomoże jej w realizacji talentu i marzeń.
Cahit gra w piłkę z Mertem, który tęskni za rodzicami, nagle dzwoni telefon, kiedy Nazan go podnosi zauważa, że to Elmas, przekazuje telefon mężowi.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-05-25

Długość: 00:43:46

Numer odcinka: 60

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 60 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-11-30 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-01.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 60

  Tylko z Tobą Odcinek 60 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 60 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X