Tylko z Tobą Odcinek 61 Sezon 2 (S02E61)

Tylko z Tobą Odcinek 61 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E61

Elmas zaczepia Iclal, proponuję pomoc w pozbyciu się Nur z całej posiadłości, jednak kobieta jest nieufna, dlatego w zamian za pomoc mówi o swoich warunkach, tymczasem Yigit jest bardzo zazdrosny o Nur i Kerema, obserwuję sesję zdjęciową.
Iclal obiecuję dziewczynie, że wstawi się za nią do Firata, aby mogła wrócić z powrotem do pracy, jednak niczego nie obiecuję przecież to nie ona ją zatrudni tylko Firat.
Elmas ciągle ma poranne mdłości, podejrzewa, że może być w ciąży, jednak aby mieć pewność robi test ciążowy, który daje wynik pozytywny, jest zadowolona, ponieważ dziecko to dla niej idealna okazja.
Wieczorem podczas firmowej imprezy Nur siedzi smutna, Iclal zauważa jak ukochany patrzy tylko na nią, proponuje dołączenie do zabawy, jednak Yigit nie jest zainteresowany, dlatego kobieta sama idzie porozmawiać z Firatem.
Yigit zauważa Nur rozmawiającą z Keremem, wściekły podchodzi do nich, nagle zjawia się Iclal, dziewczyna ucieka.
Iclal opatruję rękę Yigita, kiedy kończy mężczyzna idzie wymeldować się z hotelu, tymczasem Firat przychodzi przeprosić ukochaną za swoje wieczorne zachowanie, kobieta każe zaaranżować wspólny powrót Nur i Kerema do posiadłości.
Firat zaczepia Yigita i Iclal pytając czy Nur może wrócić z nimi, ponieważ mają problem z samochodem, nagle dziewczyna pyta Kerema czy mógłby ją odwieźć wywołując tym samym u Yigita wściekłość.
Nazan każe Hafize natychmiast spakować rzeczy Elmas, mówi, że ma się wyprowadzić jak najszybciej.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-05-27

Długość: 00:44:18

Numer odcinka: 61

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 61 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-01 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-02.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 61

  Tylko z Tobą Odcinek 61 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 61 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X