Tylko z Tobą Odcinek 62 Sezon 2 (S02E62)

Tylko z Tobą Odcinek 62 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E62

Nur postanawia szczerze porozmawiać z Keremem, który wyznaje jej, że wie, że łączy ją coś z Yigitem, dziewczyna opowiada, że nie chce denerwować swojego męża i wie na co się pisała.
Yigit w drodze powrotnej zauważa Nur i Kerema popijających herbatę, natychmiast się zatrzymuję, jednak ze względu na Iclal nie robi awantury tylko odjeżdża, kiedy dojeżdżają do posiadłości są przywitani przez Aytul.
Hafize błaga bratanice, aby wstawiła się u Yigita za Elmas, jednak dziewczyna odmawia, ponieważ pragnie aby kuzynka poniosła odpowiedzialność za swoje czyny i nauczyła się trochę pokory.
Yigit bawi się z Mertem, tymczasem Elmas przychodzi do rezydencji, gdzie spotyka Nazan, która każe jej natychmiast wyjść, zdenerwowana rzuca się na kochankę męża i wyrywa kilka włosów, Iclal widząc całe zajście próbuję załagodzić sytuację, jednak Nazan nie daję za wygraną.
Elmas wybiera się do Cahita, jednak on nie chce z nią rozmawiać, próbuję wyrzucić ją przez okno, nagle dziewczyna krzyczy, że zabije dwie osoby, pokazuje zdjęcie USG, mężczyzna jest w szoku.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-05-30

Długość: 00:43:37

Numer odcinka: 62

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 62 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 62

  Tylko z Tobą Odcinek 62 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 62 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X