Tylko z Tobą Odcinek 63 Sezon 2 (S02E63)

Tylko z Tobą Odcinek 63 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E63

Cahit jest załamany tym co powiedziała Elmas o tym, że jest z nim w ciąży.
Nie wytrzymuje i wyrzuca ją z domu ma się wynieść z całej posiadłości i przestać opowiadać głupoty o tym, że to on jest ojcem.
Ranem Yigit zastanawia się nad tym co powiedziała mu wieczorem Nur, pyta Iclal czy mówiła coś matce o wyjeździe, podczas śniadania Cahit jest nieobecny, Nazan cały czas mówi o Elmas.
Iclal idzie porozmawiać z Firatem, prosi aby przyjął do pracy Elmas, której Nur aktualnie pomaga się pakować, jednak to jeszcze nie koniec, nagle dziewczyna wybiega i kieruję się w stronę rezydencji, jednak kuzynka zatrzymuje ją mówiąc, aby ochłonęła.
Elmas wbiega do rezydencji ogłaszając wszystkim, że jest w ciąży z Cahitem, który oświadcza, że to nie możliwe, ponieważ jest bezpłodny, Nazan słysząc to wszystko mdleje, obawia się, że prawda wyjdzie na jaw, ponieważ kilka lat temu przekonała lekarza, aby sfałszował wyniki tak, aby wyszło, że to jej mąż jest bezpłodny a nie ona.
Załamana Elmas wybiega z rezydencji, za nią jedzie Nur, która każe jej wsiadać, tymczasem Kerem zatwierdza zdjęcia, Hazal jest zazdrosna i niezadowolona.
Yigit próbuję pocieszyć załamanego Cahita, tymczasem Kerem zabiera odbitki zdjęć Nur.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-05-31

Długość: 00:44:02

Numer odcinka: 63

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 63 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 63

  Tylko z Tobą Odcinek 63 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 63 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X