Tylko z Tobą Odcinek 64 Sezon 2
Ocena: 4
Głosy: 1

Tylko z Tobą Odcinek 64 Sezon 2 (S02E64)

Tylko z Tobą Odcinek 64 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E64

Yigit próbuję pocieszyć Cahita, mówiąc, że istnieje przecież adopcja, tymczasem Elmas próbuję przekonać Nur, że mówi prawdę.
Nur próbuję przekonać męża, o tym, że Elmas mówi prawdę o tym, że to Cahit jest ojcem, mężczyzna jednak nie wierzy w to, tymczasem Hafize chce wiedzieć co się dzieję, całą kłótnie widzi Kerem.
Wściekła Elmas przychodzi do Iclal, pokazując świadectwo ślubu Nur i Yigita, mówi również, że wszyscy wiedzieli nawet jej matka, jednak nikt nic nie chciał powiedzieć.
Kerem nie wytrzymuje, przyjeżdża do posiadłości i oświadcza się Nur, świadkiem jest Yigit, który wszystko słyszy i widzi, wściekły nie wytrzymuje i uderza go w twarz, krzycząc, że dziewczyna jest jego żoną.
Iclal jest załamana, wybiega z domu, nagle słabnie i zostaję przewieziona do szpitala, w którym lekarz oznajmia, że kobieta jest całkowicie zdrowa i nie ma szans aby zapadła ponownie w śpiączkę.
Nur zastanawia się co się stało Iclal, Elmas przychodzi do domu po walizkę, każe matce zostać i czekać na powrót, tymczasem Nazan każe mężowi wejść do domu a sama zostaję porozmawiać z Elmas.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-06-01

Długość: 00:44:24

Numer odcinka: 64

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 64 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 64

  Tylko z Tobą Odcinek 64 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 64 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X