Tylko z Tobą Odcinek 65 Sezon 2 (S02E65)

Tylko z Tobą Odcinek 65 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E65

Aytul czuwa przy swojej córce w szpitalu, kiedy się budzi jest wściekła, ponieważ każdy z członków rodziny wiedział i krył przed nią ślub Nur i Yigita, pragnie zemsty na wszystkich, którzy ją oszukali, tymczasem Firat wynajmuje apartament w hotelu specjalnie dla Elmas.
Zakochany Kerem ogląda zdjęcia Nur, która jest bardzo podobna do Inci, nagle przychodzi Hazal, która widzi rozsypane zdjęcia, Hafize jest zrozpaczona.
Nur wybiera się na spotkanie z Firatem, nagle zajeżdża drogę Yigitowi, kiedy wysiada zauważa w samochodzie Iclal, następnie jedzie na spotkanie i mówi, że chce zwolnić się z pracy w której pracuje jako modelka dla Kerema, Firat przekonuje ją, aby nie rezygnowała, ponieważ musiałaby zapłacić odszkodowanie w wysokości miliona dolarów.
Iclal wraca do domu, planuje zemstę na swoich bliskich, dzwoni do Elmas, tymczasem Yigit opowiada Cahitowi o tym, że w końcu może uwolnić się od Iclal, ponieważ jest zdrowa.
Wieczorem Nur umawia się na kolację z Yigitem, opowiadając mu o całej sytuacji, mężczyzna jest wściekły na Firata, który nie pozwala jej odejść z pracy, tymczasem Iclal policzkuję Firata.
Wieczorem Aytul chce porozmawiać ze swoją córką, która zajęta jest wyszukiwaniem informacji, chce wiedzieć co się dzieję.
Kerem nie może zapomnieć o słowach Yigita, nagle zjawia się Iclal, która ujawnia, że wie iż jej ukochany poślubił Nur, tymczasem wściekły Yigit przychodzi do firmy Firata robiąc awanturę.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-06-02

Długość: 00:44:11

Numer odcinka: 65

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 65 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 65

  Tylko z Tobą Odcinek 65 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 65 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X