Tylko z Tobą Odcinek 66 Sezon 2
Ocena: 5
Głosy: 1

Tylko z Tobą Odcinek 66 Sezon 2 (S02E66)

Tylko z Tobą Odcinek 66 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E66

Yigit jest wściekły na Firata, nagle do firmy przyjeżdża Nur, jednak mąż nie chce z nią rozmawiać, tymczasem Iclal próbuję nakłonić Kerema do współpracy, kiedy od niego wychodzi dzwoni do Firata.
Kerem widzi Nur, natychmiast podchodzi z nią porozmawiać, zgadzając się aby nie pracowała już jako modelka, kampania nadal będzie trwała, jednak już bez niej i nikt nie straci pracy.
Firat dzwoni do Iclal, mówiąc, że Nur się wściekła na wieść o romantycznym wieczorze, nagle kończy rozmowę i idzie spotkać się z Elmas, ponieważ chce przeciągnąć ją na swoją stronę w odwiedziny przyjeżdża również Nur, która zdziwiona jest obecnością Iclal, obiecuje kuzynce, że porozmawia z Cahitem o zrobieniu testów na ojcostwo.
Iclal przyjeżdża do firmy Yigita proponując wspólną kolację w restauracji, wszystko słyszy Nur, która właśnie przyjechała w odwiedziny, widzi również jak para się całuję, kiedy małżeństwo zostaję samo, dziewczyna robi scenę zazdrości.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-06-03

Długość: 00:43:59

Numer odcinka: 66

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 66 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 66

  Tylko z Tobą Odcinek 66 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 66 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X