Tylko z Tobą Odcinek 67 Sezon 2 (S02E67)

Tylko z Tobą Odcinek 67 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E67

Nazan jest załamana, boi się, że prawda wyjdzie na jaw, tymczasem Iclal i Yigit jedzą w restauracji kolację, nagle kobieta postanawia uwieźć ukochanego, w tym celu dosypuje środki nasenne do kieliszka.
Kiedy wracają razem do posiadłości, mężczyzna zapada w tak mocny sen, że zasypia w sypialni razem z Iclal, która rozbiera ukochanego i siebie rozrzucając ubrania po całej sypialni.
Rano całą sytuację widzi Nur, która jest przekonana, że mąż by jej nie zdradził, kiedy Yigit się budzi jest zdruzgotany, ponieważ Iclal twierdzi, że doszło między nimi do zbliżenia, mężczyzna jak najszybciej chce porozmawiać z żoną, ale nie ma odwagi wyznać jej prawdy.
Cahit wchodzi do sypialni swojego brata widząc rozrzucone ubrania, tymczasem Iclal schodzi do łaźni, nagle zjawia się Aytul, która chce wiedzieć co córka zaplanowała, Yigit jest zrozpaczony, ponieważ myśli, że zdradził Nur, całą rozmowę podsłuchuje Firat i Aytul.
Nur zauważa męża, chce z nim porozmawiać, jednak mężczyzna ma wyrzuty sumienia i nie potrafi wyjawić prawdy, dlatego odjeżdża, dziewczyna rozmawia z Cahitem proponując mu, aby zrobił test na ojcostwo, wtedy będzie miał pewność czy Elmas kłamie.
Iclal chce namówić Nazan do powrotu Elmas do posiadłości, nie zdradza jednak, że obiecała dziewczynie powrót za informację, które od niej uzyskała.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-06-06

Długość: 00:42:29

Numer odcinka: 67

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 67 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 67

  Tylko z Tobą Odcinek 67 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 67 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X