Tylko z Tobą Odcinek 68 Sezon 2 (S02E68)

Tylko z Tobą Odcinek 68 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E68

Iclal opowiada matce, że Elmas ma zamiar rozgłosić, iż jest w ciąży z Cahitem, przypadkowo słyszy to Hafize która jest bardzo zaskoczona i jest jej wstyd za córkę, żąda od Nur aby ta zawiozła ją jak najszybciej do córki.
Elmas przyjeżdża pod firmę czekając na Cahita, kiedy przyjeżdża, nie chce z nią rozmawiać ani słuchać o testach na ojcostwo, całą scenę widzą pozostali pracownicy, tymczasem Firat spotyka się z Keremem, ponieważ kampania nadal ma trwać jednak z nową modelką, ani jedno zdjęcie Nur nie może zostać wykorzystane.
Wściekły Yigit spaceruje na plaży chce przypomnieć sobie czy zdradził ukochaną, nagle odbiera telefon od lekarza, tymczasem Iclal spotyka się z Firatem, wyznając, że wieczorem podała środek nasenny Yigitowi, jednak do niczego nie doszło, prosi o pomoc w zajściu w ciąże, ponieważ to jedyny sposób aby rozdzielić ukochanego z Nur.
Hafize przyjeżdża do swojej córki, którą policzkuję, mówiąc, że przynosi wstyd, ponieważ nie ma męża ale dziecko w drodze i to z żonatym mężczyzną, Firat zgadza się zostać dawcą do zabiegu In vitro, który ma zostać przeprowadzony na Cyprze.
Yigit zauważa w restauracji Iclal, natychmiast zabiera ją do lekarza, który stwierdza, że jest zupełnie zdrowa i na pewno odzyskała pamięć, tymczasem Cahit wraca do domu opowiadając co Elmas zrobiła pod firmą, Nazan nie wytrzymuje jest niespokojna, boi się, że prawda wyjdzie na jaw, że to ona poprosiła lekarza, aby sfałszował wyniki tak aby wyszło, że to mężczyzna jest niepłodny.
Wieczorem Yigit rozmawia ze swoim bratem o Iclal, Firat opowiada Nur o zachowaniu Kerema.
Załamana Nazan wyznaję całą prawdę Iclal o swojej bezpłodności, ponieważ myśli, że tylko ona ją zrozumie.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-06-07

Długość: 00:43:53

Numer odcinka: 68

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 68 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 68

  Tylko z Tobą Odcinek 68 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 68 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X