Tylko z Tobą Odcinek 69 Sezon 2 (S02E69)

Tylko z Tobą Odcinek 69 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E69

Nur pragnie pogodzić się z mężem, nie może dłużej żyć w takiej atmosferze wyznaję mu wszystko, zakochani godzą się i przytulają, Firat zgadza się pomóc Iclal.
Ranem Yigit dzwoni do psycholog, ponieważ chce w końcu wyznać Iclal, że nie są już małżeństwem, informuję o tym Aytul, która jest zrozpaczona, prosi mężczyznę aby tego nie robił.
Iclal razem z Firatem nie informując nikogo lecą na Cypr, ponieważ kobieta chce wrobić Yigita w dziecko, dlatego podaje się zabiegowi In Vitro, tak aby wyszło, że podczas nocy, którą spędziła z ukochanym zaszła w ciąże.
Elmas wysyła do Cahita sms, z adresem hotelu, mężczyzna chce dowiedzieć się prawdy, tymczasem wściekła i zrozpaczona Aytul błaga Nur, aby nie niszczyła Iclal, nagle na podwórko wybiega Mert, którego dziewczyna szybko zabiera, Hafize i Tayyar wybiegają aby pomóc szefowej.
Yigit spotyka się z psychologiem opowiadając, że chce wyznać prawdę, Cahit widzi swoją żonę wchodzącą do hotelu, natychmiast rusza za nią, słyszy całą rozmowę, nagle wchodzi i decyduje się na wykonanie testów na ojcostwo.
Aytul jest zrozpaczona, czeka na swoją córkę, Nazan jest wściekła, ponieważ Iclal gra nie czysto.
Wieczorem Iclal wraca do posiadłości, przy matce, Nazan, Yigit, Nur mówi, że zna prawdę, wszyscy są zszokowani.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-06-08

Długość: 00:42:46

Numer odcinka: 69

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 69 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 69

  Tylko z Tobą Odcinek 69 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 69 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X