Tylko z Tobą Odcinek 7 Sezon 1 (S01E07)

Tylko z Tobą Odcinek 7 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E07

Mert nie wie, który rysunek ma wybrać dla swojej mamy, Elmas przychodzi do rezydencji Kozanów od Yaren dowiaduje się, że Iclal wróciła do domu tylko na jedną noc, kobieta chce spędzić chwilę ze swoim mężem, nie wie jednak o rozwodzie.
Aytul rozkazuje Nazan i Yaren przygotować pokój dla Nur, która ma zostać w domu jako opiekunka Merta, następnie przychodzi do gabinetu Yigita robiąc mu awanturę, każąc pozbyć się żony, która słyszy całą rozmowę, kiedy wchodzi do gabinetu dowiaduje się, że ma nocować w rezydencji, tylko jedną noc.
Hafize razem z rodziną łamie zakaz i przychodzi do rezydencji gdzie zostają wpuszczeni przez Nazan, nagle Mert pyta czy Nur zje razem z nimi, Aytul okłamuję wujostwo mówiąc, że dziewczyna wyjechała.
Yigit przyprowadza Merta do Iclal, która bardzo chłodno go traktuje, nie chce się nim zajmować i wszystko każe robić opiekunce, ponieważ potrzebuje spokoju.
Nazan zaczyna dokuczać Aytul, która nie wytrzymuje i wylewa na nią wrzątek, wściekła synowa odkrywa, że Cahit wrócił do hazardu.
Aytul pragnie odprawić Nur skąd przyjechała, jednak Iclal nalega aby została i dalej zajmowała się Mertem.
Nur budzi się przerażona, ponieważ śniła się jej Iclal i Yigit, kiedy wychodzi z pokoju zauważa swojego męża, tymczasem Nazan podsłuchuję jak Iclal rozmawia z matką o obrączce.
Hafize przychodzi porozmawiać ze swoją córką, pytając czy Aytul jest o coś zła, ponieważ nie chce aby przychodziła gotować, Nur próbuję wyjść z domu jednak na drodze staję jej Yigit, nagle zjawia się Hafize, która robi awanturę.
Mert nie chce iść do szkoły, tylko zostać ze swoją matką, Nur próbuję pocieszyć chłopca, Elmas chce zrozumieć jaki błąd popełniła jej kuzynka.
Tayyar wchodzi do pokoju, gdzie krzyczy na Nur, mówiąc, że jego dom to nie hotel.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-03-07

Długość: 00:45:10

Numer odcinka: 7

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 7 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-11-30 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-01.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 7

  Tylko z Tobą Odcinek 7 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 7 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X