Tylko z Tobą Odcinek 70 Sezon 2 (S02E70)

Tylko z Tobą Odcinek 70 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E70

Yigit pyta od kiedy Iclal wie, kobieta mówi, że dzisiaj w nocy ona wystawia rachunki i zadaje pytania a reszta udziela odpowiedzi, krzyczy, że wszyscy kłamali.
Yigit wtrąca się mówiąc, że okłamywali ją wszyscy dla jej dobra, jednak kobieta grozi, że pociągnie go do odpowiedzialności, krzyczy również na Nur, która ukradła jej męża kiedy leżała na łożu śmierci.
Były mąż mówi, że Nur nie wiedziała nic o jej istnieniu, myślała, że nie żyje.
Nagle wybiega Mert pyta mamy na kogo krzyczy, patrzy również na babcie która usiadła i rozpacza.
Iclal każe Mertowi zapytać ojca o wszystko, mężczyzna przytula syna prosi Nazan aby zabrała go do domu.
Iclal awanturuje się, kiedy chce odejść Nur zatrzymuje ją mówiąc, że nie dali rady tego przerwać, jednak kobieta nie chce jej słuchać i ucieka do domu.
Aytul próbuje zatrzymać córkę, jednak ona jej wypomina, że okłamywała ją patrząc jej prosto w oczy przez cały ten czas, Nur pyta czy to naprawdę już koniec, Yigit każe spakować wszystkie rzeczy oznajmiająć, że się wyprowadzają.
Aytul policzkuje Nazan, którą obwinia o wszystko, wyrywa jej włosy, nagle do domu wraca Cahit, który rozdziela kobiety, Yigit żegna się z synem mówiąc, że porozmawiają jutro jak mężczyźni.
Nur pakuje wszystkie rzeczy, wujostwo pyta dlaczego się wyprowadzają, boją się, że również Iclal i Aytul ich wyrzucą, jednak Nur pociesza ciotkę i wuja mówiąc, że nigdy o nich nie zapomną.
Yigit czeka już na Nur, Iclal obserwuje wszystko przez okno, Firat właśnie przyjechał do posiadłości, przygląda się całej sytuacji i patrzy w okno w którym stoi Iclal i Aytul.
Aytul pociesza córkę, która mówi, że i tak Yigit do niej wróci już nie długo, do pokoju wchodzi Firat, dlatego Iclal każe wyjść matce i zostawić ją samą z mężczyzną.
Iclal ma żal do matki za to, że ją oszukiwała, Aytul mówi, że nie mogła jej powiedzieć o tym, przyznaję również, że myślała iż nigdy nie będzie musiała wyznawać prawdy o tym, że Yigit się z nią rozwiódł a to wszystko przez matczyną miłość.
Iclal nie chce wierzyć w słowa matki każe wyjść matce mówiąc, że teraz ona decyduje co jest dla niej dobre.
Yigit i Nur docierają do hotelu, zmęczona kobieta od razu kładzie się na łóżko, mówi, że inaczej wyobrażała sobie dzień w którym opuszczą rezydencję, Yigit jest szczęśliwy, że w końcu ta szopka się skończyła i teraz najważniejsze jest to aby Mert jak najmniej ucierpiał.
Iclal jest załamana zdejmuję obrączkę nie wierzy, że mąż mógł ją tak oszukać i rozwieść się z nią kiedy była jeszcze w śpiączce.
Nadchodzi nowy dzień Yigit i Nur są szczęśliwi, razem szukają mieszkania, kobiecie bardzo podoba się mieszkanie, które właśnie oglądają, sama zajmie się umeblowaniem, pragną aby Mert spędzał u nich weekendy.
Aytul ubiera Merta do szkoły do pokoju przychodzi Iclal, która każe wyjść matce, sama mówi, że Nur odeszła i ukradła tatę.
Aytul podsłuchała rozmowę Iclal z synem idzie do Firata pytając go co obydwoje kombinują, jednak mężczyznę bawi zachowanie kobiety.
Mert jest w stanie zrobić wszystko aby tata wrócił do domu.
Zakochani jedzą wspólnie posiłek, Yigit śmieję się, że Nur jest bezrobotna i że za wszystko zapłaciła, rozmawiają o Mercie i o opiece nad nim.
Hafize pakuje się a Tayyar krzyczy, dlaczego kobieta się tak zachowuje i że powinna zadzwonić do Nur i zapytać na czym stoją.
Iclal żegna się z synem a kierowca odwozi go do szkoły.
Aytul wychodzi do córki pytając co zrobiła Mertowi, prosi córkę aby przestała mieszać synowi w głowie, Iclal każe jej iść do oficyny i przekonać Hafize oraz Tayyara aby zostali.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-10-21

Długość: 00:44:30

Numer odcinka: 70

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 70 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 70

  Tylko z Tobą Odcinek 70 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 70 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X