Tylko z Tobą Odcinek 71 Sezon 2
Ocena: 4.75
Głosy: 2

Tylko z Tobą Odcinek 71 Sezon 2 (S02E71)

Tylko z Tobą Odcinek 71 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E71

Aytul wybiera się do oficyny, Elmas próbuje dodzwonić się do Iclal, jednak ona odrzuca połączenie, kobieta jest zdenerwowana i zainteresowana co robi, że nie może odebrać, dzwoni więc do matki i każe jej zanieść komórkę wiedźmę, nagle telefon przejmuję Tayyar, który opowiada co się właśnie dzieję w rezydencji, rozmowa kończy się, ponieważ przyszła Aytul, która mówi, że mają zostać i nigdzie się nie wyprowadzać.
Nur jedzie do agencji reklamowej, ponieważ chce oddać zaliczkę, tymczasem Yigit wybiera się do szkoły syna, Firat pokazuję Keremowi zdjęcia nowych modelek, mężczyzna jest zamyślony i przystaje na wszystko co chce Hazal, nagle zjawia się Nur.
Cahit idzie do Iclal, która ma do niego pretensję, ponieważ nie powiedział jej o małżeństwie Nur i Yigita, pobita Nazan zasłania siniaki pudrem, nie chce wyjawić mężowi dlaczego ciotka ją pobiła.
Elmas przyjeżdża do rezydencji Kozanów, spotyka się z Iclal, która trzyma tabletki, wściekła zaczyna krzyczeć jakim prawem odstąpiła od umowy i dlaczego wyrzuca rodziców, grozi, że wszystko powie Nur.
Hafize wychodząc z oficyny spotyka Cahita do którego ma pretensję, mężczyzna mówi, że ma już dość jej przeklinania, ponieważ to nie on jest ojcem dziecka Elmas.
Nazan przyłapuję kochankę męża w pokoju na kradzieży jego szczoteczki, nagle przychodzi Cahit, który oznajmia, że zrobi test na ojcostwo, ponieważ ma już dość, kobieta jest przerażona, ponieważ prawda wyjdzie na jaw.
Iclal wychodzi na zewnątrz przywitać się z synem, Yigit domyśla się, że zachowanie Merta to sprawka jego byłej żony, Nur przygotowuje wykwitną kolację, nagle otrzymuje SMS od męża, który wyjaśnia, że zostanie z synem dopóki nie zaśnie.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-10-24

Długość: 00:44:29

Numer odcinka: 71

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 71 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 71

  Tylko z Tobą Odcinek 71 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 71 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X