Tylko z Tobą Odcinek 72 Sezon 2 (S02E72)

Tylko z Tobą Odcinek 72 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E72

Yigit przychodzi porozmawiać z Iclal o Mercie, który nie chce z nim rozmawiać i ma problemy w szkole, jednak ona jest nieugięta, twierdzi, że nie wykorzystuje dziecka, tymczasem Nur czeka z kolacją na ukochanego, który je wspólnie z byłą żoną.
Ranem Yigit przeprasza Nur, przygotowuje śniadanie, tymczasem Iclal robi test ciążowy, kiedy wynik jest negatywny jest wściekła i natychmiast dzwoni do lekarza, który mówi, że należy poczekać około tygodnia.
Elmas obserwuję jak Yigit wyjeżdża do szpitala, dopiero wtedy przychodzi w odwiedziny do Nur, chce wiedzieć czy pomoże jej z Cahitem, jednak może zaoferować tylko pieniądze.
Iclal i Yigit przychodzą porozmawiać z psychologiem , która proponuje aby Nur również włączyła się do życia Merta, tymczasem Kerem obserwuję dom Nur i Yigita, postanawia skontaktować się z Iclal prosząc o spotkanie.
Kerem i Iclal spotykają się w kawiarni, kobieta opowiada, że Nur i Yigit się wyprowadzili, jednak już nie długo się rozstaną, dlatego powinni mieć częstszy kontakt.
Mija kilka dni Nur i Yigit urządzili swoje mieszkanie, Iclal nadal buntuje syna, który odrzuca swojego ojca, Nur przygotowuje pokój dla Merta.
Kurier przynosi Cahitowi wezwanie do sądu w sprawie uznania o ojcostwo, nagle zauważa Elmas, która przyjechała do rodziców, tymczasem Nur wychodząc z domu zauważa Kerema, który twierdzi, że zepsuł mu się samochód i czeka na pomoc drogową.
Tayyar opowiada córce, że zostali, ponieważ Iclal się zlitowała, matka błaga aby nie przyjeżdżała do oficyny tylko myślała o dziecku, Cahit dzwoni do Elmas prosząc aby nie wnosiła sprawy do sądu w zamian zrobi test na ojcostwo, dziewczyna jest szczęśliwa.
Wieczorem Yigit przywozi Merta do domu, chłopiec niszczy całą kolację krzycząc do Nur, że ukradła mu tatę, tymczasem Iclal robi test ciążowy, który wychodzi pozytywnie.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-10-25

Długość: 00:44:05

Numer odcinka: 72

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 72 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 72

  Tylko z Tobą Odcinek 72 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 72 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X