Tylko z Tobą Odcinek 73 Sezon 2 (S02E73)

Tylko z Tobą Odcinek 73 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E73

Iclal przyjeżdża do Nur i Yigita, ogłaszając, że jest w ciąży, mężczyzna milczy a dziewczyna urządza awanturę, kiedy Iclal wychodzi ukochany nadal milczy, Nur nie może w to uwierzyć policzkuję męża i niszczy mieszkanie.
Kerem odbiera telefon od Iclal, natychmiast przerywa zebranie i wychodzi, Yigit błaga o przebaczenie, zrozpaczona Nur wsiada do samochodu, tymczasem Kerem przyjeżdża do domu Nur, zauważa, że całe mieszkanie jest zniszczone, próbuję dodzwonić się do ukochanej, Iclal odwiedza Firata w pracy informując, że jest w ciąży, mężczyzna jest szczęśliwy.
Yigit poszukuje Nur, Cahit przychodzi spotkać się z Elmas mówiąc, że wykona testy na ojcostwo, jednak Nazan ma o tym się nie dowiedzieć, mężczyzna dzwoni do swojego lekarza, aby umówić się na badania.
Aytul w łazience córki znajduję test ciążowy, nagle wraca Iclal, tymczasem zrozpaczona Nur z nerwów powoduje wypadek, w konsekwencji trafia do szpitala, jednak szybko z niego ucieka, ponieważ nie chce spotkać się z mężem.
Yigit jest zrozpaczony, samotnie siedzi w domu przypominając sobie najpiękniejsze chwilę z ukochaną, nie może sobie wybaczyć faktu, że ją stracił, nagle wraca Nur, która zabiera swoje rzeczy i przeprowadza się do Elmas.
Aytul podsłuchuję rozmowę Iclal z Firatem.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-10-26

Długość: 00:43:46

Numer odcinka: 73

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 73 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 73

  Tylko z Tobą Odcinek 73 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 73 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X