Tylko z Tobą Odcinek 74 Sezon 2
Ocena: 4.75
Głosy: 2

Tylko z Tobą Odcinek 74 Sezon 2 (S02E74)

Tylko z Tobą Odcinek 74 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E74

Yigit nie może zapomnieć ostatnich słów Nur, przyjeżdża do Hafize i Tayyara wypytując o ukochaną, wujostwo zaczyna się martwić, mężczyzna idzie do posiadłości gdzie słyszy rozmowę Iclal z Aytul.
Cahit zauważa brata, mówiąc, że jutro wybiera się na badania genetyczne, dowiaduje się, że Iclal jest w ciąży, tymczasem Elmas dzwoni do swojej matki opowiadając, że kuzynka zatrzymała się u niej z walizkami.
Wieczorem Hafize wychodzi porozmawiać z Yigitem, zdradzając, że Nur jest w hotelu u Elmas, mężczyzna wraca do domu rozmyślając o wszystkim.
Ranem szczęśliwa Elmas wybiera się na spotkanie z Cahitem, nagle w drzwiach zauważa Yigita, który chce porozmawiać z Nur, która nie potrafi wybaczyć, dlatego składa pozew o rozwód.
Iclal przychodzi do Hafize, żaląc się, że urodzi dziecko, które będzie wychowywało się bez ojca, błaga aby porozmawiała z Nur, kobieta natychmiast dzwoni do swojej bratanicy.
Elmas i Cahit przychodzą do lekarza, tymczasem Kerem kontaktuje się z Iclal, ponieważ nigdzie nie może znaleźć miłości swojego życia.
Lekarka potwierdza ciąże Iclal, Yigit jest załamany, tymczasem lekarz przeprowadzający testy genetyczne bardzo się denerwuje, ponieważ boi się, że wyjdzie na jaw kłamstwo sprzed kilkunastu lat.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-10-27

Długość: 00:42:34

Numer odcinka: 74

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 74 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-11-27 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-11-28.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 74

  Tylko z Tobą Odcinek 74 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 74 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X