Tylko z Tobą Odcinek 75 Sezon 2 (S02E75)

Tylko z Tobą Odcinek 75 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E75

Iclal robi awanturę Yigitowi, ponieważ nie interesuje się ciążą ani Mertem, tymczasem Kerem przyjeżdża do hotelu i rozmawia z załamaną Nur, przekazuje swoją wizytówkę proponując pomoc, nagle zjawia się Yigit, między mężczyznami dochodzi do kłótni, dziewczyna krzyczy, że już nie długo ich małżeństwo się skończy.
Wieczorem Cahit zastanawia się nad słowami Elmas, Yigit czyta bajkę Mertowi, który cały czas płacze, ponieważ buntowany jest przez swoją matkę, tymczasem Hafize przychodzi porozmawiać z Iclal informując, że Nur wniosła pozew rozwodowy.
Ranem Yigit dostaję wezwanie do sądu, kiedy dowiaduje się, że ukochana wniosła pozew rozwodowy jest zdenerwowany, natychmiast jedzie do hotelu błagając Nur aby nie odchodziła.
Elmas czeka na wyniki badań, nagle słyszy, że Nazan dzwoni do lekarza, który przerywa rozmowę i zaprasza Cahita oraz Elmas do siebie, oznajmiając, że mężczyzna jest bezpłodny i nie może mieć dzieci, Hazal grozi Firatowi, że jeżeli w ciągu 24 godzin nie znajdzie idealnej modelki to będzie musiał rozmawiać z adwokatem, do firmy przychodzi Nur, która chce znów pracować jako modelka.
Elmas nie może uwierzyć w bezpłodność Cahita, próbuje go przekonać, że zaszła pomyłka, podejrzewa, że Nazan przekupiła lekarza, natychmiast wraca i grozi lekarzowi.
Yigit przyjeżdża do szkoły po swojego syna, który nie chce wyjść z sali, ponieważ się posikał, wściekła Elmas przyjeżdża do rezydencji, gdzie urządzą awanturę Nazan, wszystko słyszy Tayyar, który na wieść o ciąży dostaję zawału serca.
Kerem postanawia zatrudnić Nur jako modelkę w ten sposób ma nadzieję, że zbliży się do ukochanej, Yigit widząc bilbordy jest załamany, Elmas razem z Hafize czuwa przy ojcu w szpitalu.
Odbywa się rozprawa rozwodowa, na której Yigit zgadza się na rozwód zaskakując tym samym Nur.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-10-28

Długość: 00:43:40

Numer odcinka: 75

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 75 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-11-30 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-01.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 75

  Tylko z Tobą Odcinek 75 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 75 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X