Tylko z Tobą Odcinek 76 Sezon 2 (S02E76)

Tylko z Tobą Odcinek 76 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E76

Nur i Yigit właśnie się rozwiedli, kiedy wychodzą z sądu, paparazzi robi dużo zdjęć, mężczyzna obiecuję, że nigdy nie zrezygnuje z ukochanej, wszystkiemu przygląda się Iclal i Kerem, Nur jest zrozpaczona, ponieważ straciła miłość swojego życia.
Cahit wychodząc z firmy zauważa Elmas, która błaga o szansę udowodnienia, że mówi prawdę, jednak mężczyzna nie chce więcej słuchać, że jest ojcem.
Firat próbuję dodzwonić się do Nur, która przychodzi do pracy spóźniona, Kerem proponuje przełożenie sesji, jednak dziewczyna chce pracować, tymczasem Aytul chce urządzić przyjęcie z okazji rozwodu i zwycięstwa, jednak Cahit trzyma stronę Yigita.
Kerem i Firat są zadowoleni z sesji zdjęciowej, za to Hazal jest bardzo zazdrosna i wściekła, Iclal podaję Mertowi zatruty napój, Yigit natychmiast przyjeżdża do syna, którego chce zabrać do szpitala, jednak chłopiec chce aby ojciec został na noc z czego Iclal bardzo się cieszy.
Po sesji zdjęciowej Hazal przychodzi do Nur mówiąc, że jest bardzo podobna do Inci i w końcu popełni te same błędy, kiedy wraca do pokoju hotelowego zauważa załamaną Elmas, która chce popełnić samobójstwo, dziewczyna błaga aby zeszła z okna i nie zabijała siebie i dziecka.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-10-31

Długość: 00:42:51

Numer odcinka: 76

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 76 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-01 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-02.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 76

  Tylko z Tobą Odcinek 76 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 76 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X