Tylko z Tobą Odcinek 77 Sezon 2 (S02E77)

Tylko z Tobą Odcinek 77 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E77

Zrozpaczona Elmas schodzi z okna i przytula się do Nur, tymczasem Yigit oznajmia Iclal, że nigdy do niej nie wróci, ponieważ liczy się tylko Nur, Firat słyszy całą rozmowę.
Ranem pokojówka przynosi gazetę, w której umieszczony jest artykuł dotyczący Yigita, tymczasem Nur czuwa przy zrozpaczonej Elmas, kiedy dziewczyna się budzi przeprasza za wszystkie krzywdy, przyznaję, że to od niej Iclal dowiedziała się o małżeństwie.
Yigit razem z Mertem schodzą na śniadanie przy stole czeka już Aytul razem z Iclal, mężczyzna nagle zauważa artykuł o sobie w gazecie, Nur również go czyta jest załamana.
Nazan i Cahit rozmawiają z adwokatem, który proponuje poddać się testom na ojcostwo w państwowej placówce, kobieta jest przerażona, ponieważ prawda wyjdzie na jaw, w tym samym czasie Elmas rozmawia ze swoim adwokatem.
Yigit przysiada się do Nur, która czeka na Kerema, który przygląda się całej rozmowie, jednak zostaję zauważony.
Wieczorem Nur ma bankiet reklamowy od Kerema dostaje bardzo drogi naszyjnik.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-11-02

Długość: 00:44:56

Numer odcinka: 77

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 77 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2021-03-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2021-03-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 77

  Tylko z Tobą Odcinek 77 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 77 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X