Tylko z Tobą Odcinek 78 Sezon 2 (S02E78)

Tylko z Tobą Odcinek 78 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E78

Hazal spotyka Nur, która wygląda jak Inci, kiedy zauważa naszyjnik jest w szoku, tymczasem Iclal i Yigit przychodzą na bankiet reklamowy, Nur jest w szoku, ponieważ myśli, że jej ukochany wrócił do byłej żony, wszyscy zaczynają plotkować.
Yigit przychodzi porozmawiać z ukochaną, która nie chce z nim rozmawiać, każe Elmas wezwać ochronę, jednak kuzynka nie chce się mieszać, dziewczyna wychodzi zaprezentować się na scenie, kiedy dziennikarze zadają pytania odnośnie jej małżeństwa ucieka do łazienki.
Iclal wchodzi do łazienki gdzie rozmawia z Nur, nagle wychodzi pobita obwiniając o wszystko swoją rywalkę, w rzeczywistości siniaki zrobiła sobie sama, tymczasem Hazal próbuję uspokoić dziennikarzy a Kerem robi awanturę Firatowi, ponieważ firma została wystawiona na pośmiewisko.
Pobita Iclal wychodzi z łazienki, wszyscy patrzą tylko na nią, kiedy Nur się odwraca jest w szoku tak jak Elmas i Kerem, dziennikarze natychmiast wybiegają do Yigita, nagle wybiega pobita Iclal oskarżając Nur o pobicie pozwalając robić sobie zdjęcia.
Następnego dnia Nur tłumaczy Elmas, że nie pobiła Iclal, artykuł z gazety czyta również Cahit i Nazan, która cały czas komentuje nagle do pokoju wchodzi Mert pytający o rodziców, wuj zabiera go na śniadanie, tymczasem wściekła Iclal mówi Yigitowi, że Nur pobiła ją z zazdrości, mężczyzna nie wierzy w to.
Kiedy Nur i Elmas wychodzą z hotelu słyszą jak wszyscy plotkują na temat pobitej Iclal oraz o jej ciąży, tymczasem Hazal mówi Keremowi, że nie mogą kontynuować kampanii ze względu na plotki.
Nur domyśla się, że jest śledzona przez ludzi Yigita, dlatego przyśpiesza, Aytul mówi córce, że wie iż to ona upozorowała pobicie, Cahit dzwoni do swojego adwokata informując, że zgadza się na spotkanie z Elmas.
Wściekły Firat przyjeżdża do rezydencji, natychmiast wchodzi do pokoju Iclal robiąc awanturę, ponieważ Kerem jest wściekły, całą rozmowę podsłuchuje Aytul, która dowiaduje się, że ojcem dziecka jest Firat, nagle do pokoju wbiega Yigit i Nur, którzy nie wiedzą o co chodzi.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-11-03

Długość: 00:42:23

Numer odcinka: 78

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 78 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 78

  Tylko z Tobą Odcinek 78 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 78 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X