Tylko z Tobą Odcinek 79 Sezon 2 (S02E79)

Tylko z Tobą Odcinek 79 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E79

Pogotowie zabiera Aytul do szpitala, Firat, Nur i Iclal są przerażeni, tymczasem Elmas ze swoim adwokatem czeka na Cahita, który nagle przyjeżdża ze swoim adwokatem, wszyscy idą zrobić badania genetyczne.
Yigit próbuję uspokoić Iclal, która martwi się, że jej matka umrze, Nur przyjeżdża porozmawiać z Keremem, Hazal robi jej awanturę a następnie wychodzi, dziewczyna błaga o jeszcze jedną szansę tłumaczy, że nie zaatakowała Iclal, razem wychodzą na lunch.
Aytul się obudziła, Yigit idzie z nią porozmawiać, kiedy kobieta nieświadomie chce wyjawić prawdę na temat ciąży wbiega przerażona Iclal, która zostaje wyrzucona przez swoją matkę, tymczasem w restauracji każdy komentuje Nur.
Iclal błaga matkę, aby zrozumiała jej sytuację, Firat kontaktuje się z Yigitem, który chce wiedzieć o co ciotka kłóciła się z córką.
Nur przychodzi porozmawiać z Firatem, nagle przychodzi wściekły Yigit, który chce wiedzieć co kuzyn przed nim ukrywa, tymczasem Iclal zabiera swoją matkę do domu.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-11-04

Długość: 00:43:57

Numer odcinka: 79

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 79 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-11-27 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-11-28.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 79

  Tylko z Tobą Odcinek 79 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 79 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X