Tylko z Tobą Odcinek 80 Sezon 2 (S02E80)

Tylko z Tobą Odcinek 80 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E80

Yigit wychodzi z firmy kuzyna czeka na Nur, kiedy dziewczyna wychodzi nie chce rozmawiać ze swoim ukochanym, nagle zjawiają się paparazzi, którzy robią im zdjęcia, mężczyzna nie wytrzymuje i rzuca się na nich, na miejscu natychmiastowo zjawia się policja.
Elmas w obecności swojego adwokata wychodzi ze szpitala w którym Cahit podał się badaniu stwierdzającym czy jest ojcem, tymczasem Nazan wraca z zakupów, nagle zauważa Aytul, która odpycha swoją córkę a następnie ją policzkuję.
Wieczorem Yigit kontaktuje się ze swoim adwokatem prosząc aby porozmawiał z adwokatami dziennikarzy tak aby Nur nie była w nic zamieszana, Elmas chce wiedzieć co stało się Aytul, wściekła Iclal rozmawia z Firatem, następnie idzie do swojej matki, której wyznaję, że podała się zabiegowi in vitro, wyjawia całą prawdę na temat nocy spędzonej z Yigitem.
Kiedy Yigit wraca do domu słyszy Merta, jednak idzie porozmawiać z ciotką, która wyrzuca Iclal i opowiada kolejne kłamstwo mieszając w to Nur.
Zrozpaczona Iclal chce popełnić samobójstwo, nagle do sypialni wchodzi Aytul, która po raz kolejny ją ratuje, mówiąc, że powinna podać się aborcji.
Yigit przyjeżdża do hotelu przeprosić ukochaną, która zamyka mu drzwi przed nosem, Elmas próbuję pocieszyć kuzynkę.
Następnego dnia Aytul chce zabrać córkę na zabieg, jednak przeciwstawia się mówiąc, że nie podejmie się aborcji, w obawie, że prawda wyjdzie na jaw zgadza się pojechać, tymczasem Nur wychodząc z pokoju zauważa Yigita, natychmiast robi mu awanturę, nagle w hotelu zjawia się Kerem.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-11-07

Długość: 00:42:45

Numer odcinka: 80

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 80 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 80

  Tylko z Tobą Odcinek 80 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 80 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X