Tylko z Tobą Odcinek 81 Sezon 2 (S02E81)

Tylko z Tobą Odcinek 81 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E81

Nur robi awanturę Yigitowi, następnie odchodzi do Kerema z którym odjeżdża, tymczasem Iclal wymyśliła kolejny plan jak zatrzymać ukochanego przy sobie wysyła sms z informacją, że nie chce dziecka i jedzie na zabieg aborcji, mężczyzna wybiega z hotelu i w ostatniej chwili przekonuje Iclal aby tego nie robiła, kobieta jest szczęśliwa, Aytul natomiast wściekła.
Kerem proponuje Nur, aby zamieszkała w jednym z jego pustych domów, zaskoczona się zgadza, tymczasem Yigit robi awanturę Iclal i Aytul.
Kerem informuję swoją sekretarkę, że ma umeblować mieszkanie dla gości, Hazal dowiadując się o tym postanawia poinformować Yigita.
Wieczorem Nur układa poduszki w nowym mieszkaniu, ma nadzieję, że uwolniła się w końcu od Yigita, który niespodziewanie zjawia się i porywa ukochaną, wyrzucając telefon, dziewczyna jest wściekła, kiedy zjeżdżają na pobocze Nur próbuję wezwać pomoc, nie widzi nadjeżdżającej ciężarówki, na szczęście Yigit w ostatniej chwili ją ratuje.
Kerem kontaktuje się z Elmas, która wyjawia, że kuzynka spakowała się i pojechała do nowego domu, zdesperowany mężczyzna dzwoni do Iclal, która domyśla się, że ukochany okłamał ją mówiąc, że wyjeżdża w podróż służbową.
Yigit i Nur docierają do domku na pustkowiu, zakochani skazani są spędzić razem noc.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-11-08

Długość: 00:43:42

Numer odcinka: 81

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 81 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 81

  Tylko z Tobą Odcinek 81 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 81 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X