Tylko z Tobą Odcinek 82 Sezon 2 (S02E82)

Tylko z Tobą Odcinek 82 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E82

Wieczorem wściekła Aytul wyjeżdża z domu ma dość tego, że Iclal zadaję się z Firatem, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, wybiera się do mężczyzny z pistoletem i strzela do niego trafiając w rękę, ostrzegając, że następny strzał będzie w głowę, jeżeli nie zostawi Iclal w spokoju, tymczasem Nur próbuję wydostać się z domu, jednak Yigit wszystko zaplanował, zdenerwowana dziewczyna znajduję tasak, którym rani ukochanego.
Aytul wraca do domu, każe córce trzymać się z daleka od Firata, ponieważ może jej zaszkodzić, Nur rozpacza, ponieważ Yigit krwawi i nie chce jechać do szpitala, nagle mężczyzna mówi, że wcale nie krwawi tylko wylał na siebie ketchup.
Ranem Nur zauważa, że Yigit jeszcze śpi, dlatego z kieszeni wyciąga klucze od domku i biegnie do samochodu, który nie chce zapalić, tymczasem Iclal przychodzi do Firata widząc pełno krwi proponuję aby wrócił do Francji.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-11-09

Długość: 00:45:42

Numer odcinka: 82

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 82 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-11-27 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-11-28.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 82

  Tylko z Tobą Odcinek 82 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 82 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X