Tylko z Tobą Odcinek 83 Sezon 2 (S02E83)

Tylko z Tobą Odcinek 83 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E83

Iclal dzwoni do matki, informując, że rozmawiała z Firatem, który ma wyjechać, tymczasem Yigit i Nur jedzą śniadanie, nagle do drzwi puka gazeciarz, dziewczyna próbuje się wydostać, jednak ukochany jej na to nie pozwala.
Elmas wybiera się do fryzjera, gdzie spotyka Nazan, którą informuję, że za godzinę prawda wyjdzie na jaw, kiedy wychodzi, kobieta biegnie za nią wywołując awanturę, która przenosi się na ulicę, w konsekwencji Elmas zostaję wepchnięta pod rozpędzony samochód i trafia do szpitala.
Kiedy Yigit wychodzi na dworze po drzewo, Nur zamyka drzwi zostawiając mężczyznę na deszczu, przerażona Nazan odbiera telefon od Cahita, któremu nie wyjawia co się stało.
Yigit błaga ukochaną, aby otworzyła drzwi, tymczasem adwokat próbuję dodzwonić się do Elmas, Cahit chce jak najszybciej odebrać wyniki badań, kiedy przekazuje je adwokatowi ten go zatrzymuje i każe samemu zobaczyć, mężczyzna jest w szoku, nie może uwierzyć, że jest ojcem.
Wściekła Iclal chce sprowadzić Yigita do domu, dlatego podaję Mertowi środki psychotropowe.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-11-10

Długość: 00:42:34

Numer odcinka: 83

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 83 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 83

  Tylko z Tobą Odcinek 83 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 83 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X