Tylko z Tobą Odcinek 84 Sezon 2 (S02E84)

Tylko z Tobą Odcinek 84 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E84

Yigit nareszcie zostaję wpuszczony przez Nur do domku w górach, niestety w wyniku długiego przebywania na zewnątrz mężczyzna rozchorowuje się, Cahit jest zdezorientowany kiedy przyjeżdża do szpitala zauważa Elmas, która jest na USG, błagając o ratowanie dziecka.
Wieczorem Mert traci przytomność, ponieważ matka podała mu leki psychotropowe, dlatego chłopiec zostaję przewieziony jak najszybciej do szpitala, pokojówka na prośbę Iclal zawiadamia o całym zajściu dziennikarzy, tymczasem Nur otwiera drzwi gazeciarzowi prosząc aby rano przyniósł lekarstwa.
Ranem Nur przynosi gazetę i lekarstwa, nagle zauważa artykuł o Mercie, który trafił do szpitala, zakochani natychmiast opuszczają domek.
Yigit przyjeżdża do szpitala, dowiaduje się, że Mert jest w ciężkim stanie, ponieważ zatruł się lekami psychotropowymi, Nur przychodzi do Kerema zgadzając się, aby zostali parą na pokaz, mężczyzna jest szczęśliwy.
W szpitalu pielęgniarka wzywa lekarza, ponieważ u Merta doszło do zatrzymania serca, Iclal jest zrozpaczona, nagle słabnie, lekarz informuję Yigita, że praca serca wróciła, opowiada również o środkach psychotropowych, wściekły natychmiast robi awanturę Iclal, Aytul domyśla się, że to córka stoi za zatruciem Merta.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-11-14

Długość: 00:42:53

Numer odcinka: 84

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 84 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-01 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-02.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 84

  Tylko z Tobą Odcinek 84 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 84 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X