Tylko z Tobą Odcinek 85 Sezon 2 (S02E85)

Tylko z Tobą Odcinek 85 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E85

Kerem jest szczęśliwy, ponieważ Nur zgodziła się zostać jego ukochaną, nagle przyjeżdża Hazal, która jest zdezorientowana, kiedy zostają sami kobieta robi szefowi awanturę, przypadkiem przyznaję się, że powiedziała Yigitowi gdzie przebywa Nur, mężczyzna jest wściekły.
Nur dzwoni do szpitala, aby zapytać o stan Merta, następnie odsłuchuję wiadomość od Elmas, kiedy próbuję się do niej dodzwonić okazuje się, że ma wyłączony telefon, tymczasem Cahit uczestniczy w badaniu USG, nagle dowiaduje się, że to Nazan stoi za wypadkiem.
Zdenerwowany Cahit jedzie do lekarza, który kilkanaście lat wcześniej stwierdził, że jest bezpłodny, mężczyzna jest załamany, ponieważ wie, że prawda wyszła na jaw a jego kariera jest skończona, natychmiast kontaktuje się z Nazan, która uświadamia sobie, że mąż o wszystkim się dowiedział, wraca do posiadłości i próbuję popełnić samobójstwo, ponieważ wie, że to już koniec.
Iclal jest zrozpaczona, ponieważ Yigit obwinia ją o zatrucie Merta, Aytul krzyczy na córkę, ponieważ zabiłaby własnego syna, aby odzyskać ukochanego.
Elmas kontaktuje się z Nur, informując, że leży w szpitalu, przerażona natychmiast biegnie ją odwiedzić, wściekły Cahit wbiega do pokoju znajdując nieprzytomną Nazan.
Iclal kłóci się z Yigitem, nagle zauważa Nur, której robi awanturę, dziewczyna informuję, że przyjechała do Elmas.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-11-15

Długość: 00:43:07

Numer odcinka: 85

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 85 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-01 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-02.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 85

  Tylko z Tobą Odcinek 85 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 85 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X