Tylko z Tobą Odcinek 86 Sezon 2 (S02E86)

Tylko z Tobą Odcinek 86 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E86

Nur przychodzi w odwiedziny do Elmas, Cahit czuwa przy Nazan a Iclal robi Yigitowi awanturę, następnie piszę SMS do Kerema.
Kiedy Yigit wchodzi do szpitala słyszy, że Nazan została przyjęta na ostry dyżur, spotyka swojego brata, który opowiada o wszystkim.
Nur rozmawia ze swoją kuzynką, nagle do pokoju wchodzi Yigit, który informuję ukochaną, że musi wrócić na jakiś czas do posiadłości dla Merta, dziewczyna w zemście mówi, że mieszka w domu gościnnym Kerema.
Wieczorem Nur znajduje liścik na stole, nagle słyszy dzwonek do drzwi, kiedy otwiera okazuje się, że to kelnerzy, którzy przywieźli posiłek i przygotowują stół do kolacji, tymczasem Mert wraca do domu, cała rodzina zauważa Firata, który oznajmia, że nie wyjedzie nigdy, Iclal jest wściekła.
Yigit jedzie do ukochanej, kiedy zauważa Kerema, rzuca się na niego i niszczy całą kolację, kiedy wychodzi niszczy również wszystko przed domem, Nur jest zrozpaczona.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-11-16

Długość: 00:43:04

Numer odcinka: 86

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 86 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-01 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-02.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 86

  Tylko z Tobą Odcinek 86 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 86 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X