Tylko z Tobą Odcinek 87 Sezon 2 (S02E87)

Tylko z Tobą Odcinek 87 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E87

Cahit przychodzi porozmawiać z Elmas, która chce wiedzieć co będzie dalej, mężczyzna uspakaja mówiąc, że jutro wróci do domu, następnie idzie do Nazan, która nadal jest nieprzytomna, tymczasem Iclal przychodzi porozmawiać z Firatem, który nie chce zrezygnować.
Ranem Iclal idzie zobaczyć do pokoju syna, zauważa Yigita, który czuwał całą noc, Elmas wychodzi ze szpitala, kierowca przychodzi do Nazan mówiąc, że dostał polecenie od Cahita i musi odwieźć ją do braci.
Kiedy Nazan wychodzi zauważa swojego męża, który odjeżdża z Elmas, wysyła kierowcę po sweter prosząc o kluczyki i jedzie do rezydencji, tymczasem Yigit zauważa swój zegarek na ręce Iclal, na śniadanie schodzi również szczęśliwy Firat.
Cahit razem z Elmas wchodzi do rezydencji, Aytul i Iclal są w szoku, mężczyzna rozkazuje pokojówce spakować rzeczy Nazan i przygotować pokój gościny, ogłasza kobietom, że zostanie ojcem.
Do rezydencji przyjeżdża zrozpaczona Nazan, która błaga męża o wybaczenie, mężczyzna nie wytrzymuje i wyrzuca ją z domu, krzyki słyszy Elmas, która wszystkiemu się przygląda.
Kerem kontaktuje się z Iclal, mówiąc, że Yigit ciągle się pojawia i miesza w głowie Nur, nagle do pokoju wchodzi Mert.
Wściekły Yigit przychodzi do Kerema a Iclal razem z Mertem odwiedzają Nur.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-11-17

Długość: 00:44:39

Numer odcinka: 87

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 87 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-11-27 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-11-28.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 87

  Tylko z Tobą Odcinek 87 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 87 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X