Tylko z Tobą Odcinek 88 Sezon 2 (S02E88)

Tylko z Tobą Odcinek 88 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E88

Kiedy Nur przynosi szklankę wody dla Merta, chłopiec strąca szklankę krzycząc, że nie chce wody tylko tatę, wyzywa swoją przyjaciółkę od czarownic tak jak kazała mu matka, a następnie wybiega do ogrodu, gdzie zauważa go Yigit wychodzący od Kerema.
Nur rozpacza, błaga Iclal aby nie wykorzystywała Merta w konflikcie, tłumaczy, że nie chce być już z Yigitem, jednak kobieta w to nie wierzy, mówiąc, że to kolejna zagrywka.
Kiedy Iclal wychodzi zauważa ukochanego, który chce wiedzieć co robiła u Nur, Yigit każe przestać manipulować synem.
Elmas w rezydencji czuje się jak nowa Pani domu, chce aby Cahit rozwiódł się z Nazan i ją poślubił, mężczyzna nie może tego słuchać, idzie porozmawiać z ciotką, prosząc aby nie było awantur.
Aytul przychodzi do Elmas ostrzegając, że długo tu nie zostanie, tymczasem kierowca odwozi Nazan do braci, którym wyznaję, że Cahit wyrzucił ją z domu, najstarszy z braci nie wytrzymuje i policzkuje siostrę.
Elmas kontaktuje się ze swoją matką, Kerem przychodzi do Nur informując, że widział się z Yigitem, nagle zauważa, że ukochana się skaleczyła.
Cahit przychodzi porozmawiać z bratem opowiadając, że odesłał Nazan do braci, Yigit mówi, że Iclal wykorzystuje Merta w konflikcie.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-11-18

Długość: 00:43:54

Numer odcinka: 88

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 88 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:


Warning: Use of undefined constant utf8 - assumed 'utf8' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/vhpdbbuz/public_html/odcinki-seriali.pl/episode.php on line 388

OdcinkiSeriali dba o widoczność treści publicznych w Internecie, podając link do nich za pomocą algorytmu. Witryna nie ponosi odpowiedzialności za treści dostępne online dla wszystkich.

TYLKO Z TOBĄ by Grażyna - dailymotion

Usługa: dailymotion
Wyświetlenia: 2


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-05-24 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-08-26.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 88

  Tylko z Tobą Odcinek 88 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 88 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X