Tylko z Tobą Odcinek 89 Sezon 2 (S02E89)

Tylko z Tobą Odcinek 89 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E89

Rodzeństwo Nazan jedzie do rezydencji Kozanów, nie mogą pozwolić na takie zachowanie wobec własnej siostry, tymczasem Elmas dokucza Iclal, mówiąc, że jest za chuda jak na ciąże.
Nazan odkrywa, że będzie żyła teraz w biedzie jest przerażona, tymczasem Kerem próbuję pocieszyć załamaną Nur, nagle zjawia się Hazal, która przyszła z prezentem dla modelki, szef jest wściekły.
Wieczorem Nur przygotowuje się na kolację, nagle zjawia się Yigit z bukietem kwiatów, dziewczyna jest zaskoczona i wzruszona, przyjeżdża również Kerem, który czeka na ukochaną, Yigit jest wściekły, ponieważ wie, że traci ukochaną.
Elmas przygotowuje się do rodzinnej kolacji, nagle wchodzi pokojówka przynosząca posiłek do pokoju, dziewczyna jest wściekła na Cahita, mężczyzna nie może słuchać histerii, dlatego zabiera ją na dół.
Firat i Aytul znów się kłócą, nagle schodzi Cahit z Elmas, dodatkowo przyjeżdżają bracia Nazan, którym Elmas wyjaśnia, że jest w ciąży, do domu wraca Yigit, który zabiera mężczyzn na zewnątrz.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-11-21

Długość: 00:42:48

Numer odcinka: 89

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 89 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 89

  Tylko z Tobą Odcinek 89 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 89 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X