Tylko z Tobą Odcinek 9 Sezon 1 (S01E09)

Tylko z Tobą Odcinek 9 Sezon 1

Tylko z Tobą S01E09

Nur wyjeżdża z posiadłości Kozanów, na skrzyżowaniu zostaje uprowadzony Mert z samochodu którym wracał ze szkoły, dziewczyna również zostaje uprowadzona.
Mert i Nur zostają porwani a porywacze związują ich i kneblują.
Yigit razem z Sinanem ruszają ich uratować.
Dzielna Nur uwalnia chłopca i każe mu jak najszybciej uciekać, narażając się zostaję w rękach porywaczy, dla niej najważniejsze jest życie Merta, nigdy nie wybaczyła sobie gdyby chłopcu coś się stało.
Wieczorem Yigit razem z Sinanem przyjeżdża do porywaczy, wypisując czek, dzięki któremu ratuje życie żonie oraz spłaca kolejny raz długi swojego brata.
Sinan zabiera Merta do domu, a Yigit i Nur wracają razem, przez całą drogę się kłócą, ponieważ dziewczyna ma pretensję i obwinia go za całe zajście.
Aytul zauważa Yigit, który trzyma na rękach syna oraz Sinana, który przyprowadził Nur, Cahitowi wstyd, Mert wbiega do pokoju swojej mamy budząc ją, wściekła zaczyna krzyczeć do pokoju wbiega matka, Sinan i Yigit.
Wieczorem Nur i Yigit rozmawiają ze sobą, nagle mężczyzna daje żonie broń, mówiąc aby go zabiła, tylko wtedy się uwolni, nagle dziewczyna pociąga za spust i pada strzał.
Nur rzuca broń i płacze, przepraszając męża za wystrzał, który wszyscy słyszeli, cała rodzina przybiega, Nur jest cała we krwi, Iclal robi awanturę chce wiedzieć skąd ma krew na ubraniu i co robiła sam na sam z jej mężem.
Yigit jedzie do szpitala, w tym samym czasie w komodzie z lekami Iclal znajduję obrączkę ukochanego, jednak jest zdezorientowana, ponieważ mężczyzna ma przecież swoją obrączkę na palcu to co ona robi w jej komodzie.
Wściekła Iclal mówi matce, że znalazła obrączkę Yigita i jest to ich, krzyczy, że w takim razie jaka obrączka jest na palcu jej męża.
Aytul odsyła Elmas do domu i mówi Nur aby skorzystała z łazienki dla gości.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-03-09

Długość: 00:45:58

Numer odcinka: 9

Numer sezonu: 1

Odtwarzacz i źródło 9 odcinka sezonu 1 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 9

  Tylko z Tobą Odcinek 9 Sezon 1

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 9 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X