Tylko z Tobą Odcinek 90 Sezon 2 (S02E90)

Tylko z Tobą Odcinek 90 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E90

Paparazzi robią zdjęcia Nur i Keremowi jak wychodzą razem z restauracji, Yigit układa do snu Merta.
Ranem wściekła Elmas dzwoni do Nur z awanturą po przeczytaniu artykułu, całą rozmowę słyszy Yigit, który natychmiast wchodzi do pokoju łapiąc za gazetę, kiedy widzi zdjęcie ukochanej z Keremem wściekły wychodzi.
Kerem przychodzi ze śniadaniem do Nur, Tayyar razem z Hafize jadą spotkać się z córką, Elmas robi awanturę Cahitowi, ponieważ rodzice mają zostać w oficynie.
Brat jest wściekły na Nazan, chce wiedzieć co takiego zrobiła mężowi, że nie chce jej znać, Elmas zauważa jak pokojówki pakują brylanty chce odwrócić ich uwagę, dlatego zrzuca tacę z jedzeniem, każąc przynieść nowe śniadanie i posprzątać pokój a sama wychodzi ukraść biżuterię należącą do Nazan.
Wściekły Yigit przyjeżdża do Nur, Keremowi łamie nos i wyrzuca go z domu, mówiąc ukochanej, że nie wierzy w fikcyjny związek, tymczasem Firat towarzyszy Iclal podczas badania USG, kiedy wychodzą zaczynają się kłócić, nagle pojawia się Yigit, który chce wiedzieć co się dzieję.
Iclal dostaję silnego bólu brzucha, kiedy idzie do samochodu zauważa, że przez stres straciła dziecko, jest załamana, tymczasem Nur otrzymuje paczkę, postanawia ułożyć puzzle.
Lekarka informuję Iclal, że poroniła, kobieta jest wściekła.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-11-22

Długość: 00:45:19

Numer odcinka: 90

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 90 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 90

  Tylko z Tobą Odcinek 90 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 90 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X