Tylko z Tobą Odcinek 91 Sezon 2 (S02E91)

Tylko z Tobą Odcinek 91 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E91

Yigit przychodzi do firmy, każdy z pracowników komentuje jego życie, Cahit idzie z nim porozmawiać, ponieważ wie, że chodzi o Kerema i Nur, tymczasem Elmas odbiera telefon od kuzynki, która chce wiedzieć gdzie jest jej ukochany.
Cahit próbuję uświadomić brata, że sam jest winny tego, że Nur chce żyć w spokoju, wściekły Yigit niszczy swój gabinet.
Hafize i Tayyar przyjeżdżają w odwiedziny do córki, Elmas bardzo się denerwuje, jednak schodzi ich przywitać, wychodzi również Aytul, która informuję, że mają zatrzymać się w oficynie, Tayyar jest wściekły.
Yigit zauważa jadącą Nur, natychmiast zajeżdża jej drogę, dziewczyna jest wściekła, tymczasem Kerem zarządza, że chce mieć nowe perfumy, Hazal jak zwykle z zazdrości dokucza szefowi wspominając Inci.
Elmas błaga swoich rodziców aby weszli do oficyny, nagle do posiadłości wraca Cahit, który wyjaśnia wszystko, Iclal jest zrozpaczona biegnie pod prysznic a Aytul odbiera telefon od Yigita.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-11-23

Długość: 00:43:01

Numer odcinka: 91

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 91 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 91

  Tylko z Tobą Odcinek 91 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 91 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X