Tylko z Tobą Odcinek 92 Sezon 2 (S02E92)

Tylko z Tobą Odcinek 92 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E92

Nur spotyka się z Keremem, opowiadając, że ma dość Yigita i chce za wszelką cenę przekonać ukochanego, że to koniec, mężczyzna proponuje wyjazd na urlop, tymczasem Cahit rozmawia z Tayyar i Hafize, informując, że rozwiedzie się jak najszybciej z Nazan obiecując, że Elmas nie ucierpi, nie udziela jednak odpowiedzi na temat ślubu.
Po wyjściu Cahit zauważa u Elmas naszyjnik Nazan, natychmiast go zrywa i odchodzi do swojego pokoju gdzie przypomina sobie pierwszą rocznicę ślubu, tymczasem bracia Nazan cieszą się złotem swojej siostry, która nie pozwala dotykać biżuterii, nagle zauważa, że brakuje kilku rzeczy.
Nur po powrocie do domu ma wątpliwości odnośnie wyjazdu, aby się uspokoić zaczyna układać puzzle, Iclal rozkazuje swojej matce wyrzucić spódnicę, kiedy kobieta wchodzi do łazienki zauważa, że jest cała we krwi domyśla się, że doszło do poronienia.
Yigit próbuję nawiązać kontakt ze swoim synem, jednak chłopiec chce wracać jak najszybciej do domu, ponieważ tęskni za swoją matką, tymczasem Kerem odwiedza Nur u której zauważa część ułożonych puzzli, udaje, że przypadkowo je rozsypuje, ponieważ nie chce aby ukochana zobaczyła co przedstawiają.
Wieczorem Aytul nie zgadza się aby rodzice Elmas siedli do jednego stołu razem z nią, Yigit staję w obronie brata, w konsekwencji Hafize i Tayyar siadają przy rodzinnym stole Kozanów.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-11-24

Długość: 00:43:08

Numer odcinka: 92

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 92 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 92

  Tylko z Tobą Odcinek 92 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 92 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X