Tylko z Tobą Odcinek 93 Sezon 2 (S02E93)

Tylko z Tobą Odcinek 93 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E93

Kerem razem z Nur zjawia się w domu w górach, gosposia jest zdziwiona widokiem dziewczyny, ponieważ przypomina Inci, mężczyzna każe pozbyć się puzzli, które ukochana układała w swoim domu, tymczasem w domu Kozanów trwa kolacja, nagle Iclal informuję Tayyara i Hafize, że jest w ciąży z Yigitem, Mert jest zdziwiony.
Nur podczas rozpakowywania walizek znajduję w pokoju puste ramki na zdjęcia, nagle Kerem prosi aby zeszła na kolację, kiedy schodzi ze schodów widzi w niej Inci, kiedy siadają razem do stołu nie wytrzymuje i ucieka rozpaczając w samotności.
Po kolacji Elmas rozmawia z Cahitem, Yigit i Iclal usypiają Merta, który wypytuje o braciszka, ponieważ myśli, że rodzice pogodzili się dla nienarodzonego dziecka.
Ranem Nur podczas śniadanie czyta artykuł, gosposia nadal dziwnie na nią patrzy tak samo jak i na Kerema, kiedy mężczyzna odbiera telefon informuję, że muszą wrócić.
Iclal jest wściekła, ponieważ myślała, że ukochany ją poślubi, po powrocie do domu Nur zauważa, że ktoś się włamał, nagle odkrywa, że puzzle zniknęły.
Hazal kontaktuje się z Yigitem prosząc o spotkanie, chodzi o Nur, wysyła SMS adres, kiedy kończy rozmowę u jej drzwi zjawia się wściekły Kerem.
Kiedy Yigit przyjeżdża do Hazal, znajduje ją pobitą i nieprzytomną, natychmiast zabiera ją do szpitala, tymczasem Iclal jedzie spotkać się z Keremem, nie wie, że jest śledzona przez Nur.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-11-25

Długość: 00:44:59

Numer odcinka: 93

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 93 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 93

  Tylko z Tobą Odcinek 93 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 93 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X