Tylko z Tobą Odcinek 94 Sezon 2 (S02E94)

Tylko z Tobą Odcinek 94 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E94

Nur widzi Iclal i Kerema, zastanawia się co może ich łączyć, dlatego dzwoni do mężczyzny, kiedy zostaję okłamana wchodzi do restauracji konfrontując się z przeciwniczką a następnie z Keremem.
W szpitalu Yigit przesłuchiwany jest przez policję w sprawie pobitej Hazal, tymczasem Kerem okłamuję Nur na temat Iclal, twierdząc, że spotkał się z nią, ponieważ błagała go o to, nagle mężczyzna odbiera telefon z informacją, że Hazal przebywa w szpitalu, natychmiast wyrusza.
Yigit rozmawia z lekarzem o stanie zdrowia Hazal, kiedy się odwraca zauważa Kerema, mówiąc, że to on ją znalazł i zawiózł do szpitala.
Elmas odpoczywa przy basenie przez telefon rozmawia ze swoją kuzynką od której dowiaduje się o Hazal, Nur wypytuje o stan zdrowia Iclal, nagle przychodzi Hafize, która chce porozmawiać z córką.
Adwokat spotyka się z Cahitem, mówiąc, że żona zgodziła się na rozwód, opowiada o warunkach w jakich mieszka, tymczasem Nazan jest zrozpaczona, ponieważ nie jest przyzwyczajona do życia w biedzie, pragnie dalej prowadzić luksusowe życie przy boku męża.
Nur po powrocie do domu zauważa Yigita, który przyjechał kolejny raz ostrzec ukochaną przed Keremem, który nagle zjawia się u Nur, opowiadając o Hazal.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-11-28

Długość: 00:46:41

Numer odcinka: 94

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 94 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 94

  Tylko z Tobą Odcinek 94 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 94 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X