Tylko z Tobą Odcinek 95 Sezon 2 (S02E95)

Tylko z Tobą Odcinek 95 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E95

Cahit przyjeżdża do rodziny swojej żony, jednak nie ma odwagi wejść, kiedy wychodzi Nazan jest w szoku, tymczasem między Elmas a Iclal dochodzi do kolejnej awantury w którą włącza się Aytul i Hafize stające w obronie córek.
Nazan błaga Cahita o wybaczenie, jednak mężczyzna oddaje biżuterię chce wiedzieć, dlaczego przez tyle lat był okłamywany, Yigit przyjeżdża spotkać się ze swoim starym znajomym rybakiem Adilem, który ma bardzo dobre znajomości w policji, prosi aby prześwietlił przeszłość Kerema.
Wieczorem Nur kontaktuje się z Firatem prosząc o pracę, kiedy wychodzi na spotkanie przed domem zauważa Yigita, który przyjechał pilnować ukochanej.
Iclal się denerwuje, ponieważ Yigit jeszcze nie wrócił do domu, nagle zauważa, że ukochany dzwoni poinformować, że wróci rano i wspólnie pojadą na badanie.
Kerem przychodzi w odwiedziny do Hazal, która jest nieprzytomna, kiedy wychodzi kobieta zaczyna ruszać palcami, tymczasem Nur błaga Firata o pracę, może być nawet sekretarką.
Aytul każe córce położyć się spać a sama zajmie się Yigitem do którego wychodzi, mówiąc, że Iclal będzie miała nowego lekarza, wszystko słyszy Firat, który właśnie przyjechał.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-11-29

Długość: 00:43:46

Numer odcinka: 95

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 95 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 95

  Tylko z Tobą Odcinek 95 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 95 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X