Tylko z Tobą Odcinek 96 Sezon 2 (S02E96)

Tylko z Tobą Odcinek 96 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E96

Nazan czuwa przy dzieciach a na dole jej brat razem ze swoją żoną gości mężczyznę, który ciągle o nią wypytuję, chce aby zjadła z nimi kolację, tymczasem Tayyar opowiada córce, że kucharki plotkują o niej tak jak inni.
Kiedy Cahit wraca do posiadłości zostaję zaczepiony przez Elmas, Yigit nie może zapomnieć o słowach ukochanej, która nie chce go widzieć.
Ranem Iclal czyta gazetę Yigitowi, który jest wściekły, kobieta idzie do syna każąc mu rzucać kamieniami w oficynę.
Tayyar czytając gazetę zaczyna plotkować, nagle Hafize zauważa, że oficyna jest obrzucana kamieniami, chroni swoją córkę, kiedy wszyscy wychodzą zauważają, że to Mert, który każe powiedzieć Nur aby zostawiła jego ojca w spokoju, Iclal jest dumna tak samo jak i Aytul.
Yigit przyjeżdża do Nur, która nie otwiera drzwi, nagle odbiera telefon od Hafize, która informuję aby zdecydowała się kogo wybiera, opowiada o tym, że Mert obrzucił dom kamieniami.
Kerem przychodzi do Nur, której po raz kolejny się oświadcza, tym razem dziewczyna przyjmuję pierścionek i postanawia zostać jego żoną.
Mija dwa dni Yigit przychodzi do Tayyara, Elmas i Hafize opowiadając, że nie ma kontaktu z Nur, zdenerwowana kobieta mówi, że ma już dość tego cyrku prosi aby zostawił jej bratanicę w spokoju ze względu na Merta.
Po powrocie do domu Nur zauważa suknię ślubną, przypomina sobie swoje wesele, Yigit dostaję telefon od swojego informatora, który mówi, że ukochana już wróciła, nagle przyjeżdża lekarka, która informuję, że Iclal poroniła, mężczyzna jest wściekły, ponieważ cały czas był okłamywany.
Wściekły Yigit pędzi do Nur, która wychodzi za mąż za Kerema, nie może uwierzyć, że ukochana poślubiła innego.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-11-30

Długość: 00:43:39

Numer odcinka: 96

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 96 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 96

  Tylko z Tobą Odcinek 96 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 96 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X