Tylko z Tobą Odcinek 97 Sezon 2 (S02E97)

Tylko z Tobą Odcinek 97 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E97

Wściekły Yigit rzuca swoją obrączką i odchodzi, tymczasem Aytul próbuję pocieszyć swoją córkę, która jest zrozpaczona, ponieważ wie, że to koniec, całą rozmowę podsłuchuję Elmas, jednak Cahit każe jej odejść.
Zrozpaczony Yigit siedzi nad morzem przypominając sobie ślub ukochanej z Keremem, nagle zjawia się Cahit, który próbuję pocieszyć brata, lekarz dzwoni do Kerema z informacją, że Hazal odzyskała przytomność, mężczyzna natychmiast zjawia się w szpitalu, kiedy wchodzi do pokoju dowiaduje się, że Hazal za niedługo dojdzie do siebie.
Elmas próbuję dodzwonić się do Nur, która cały czas nie odbiera, nagle przychodzi Cahit, który informuję, że Nur wyszła za Kerema, cała rodzina jest w szoku, mężczyzna wyznaję, że Iclal poroniła.
Yigit wraca do domu, słyszy rozmowę ciotki z córką, wchodzi do pokoju i przytula Iclal, mówiąc, że się pobiorą, kobieta nie może w to uwierzyć.
Wieczorem Kerem próbuję porozmawiać z Nur, która chce zostać sama jest zrozpaczona, ponieważ Yigit widział ślub, chce jak najszybciej rozwodu.
Wieczorem Iclal rozmawia ze swoją matką o ślubie, chce urządzić huczne wesele, rozmowę podsłuchuję Firat, natychmiast wchodzi do pokoju i konfrontuje się z ukochaną od Aytul dowiaduje się, że dziecka nie ma jest zrozpaczony, kiedy dowiaduje się o poronieniu.
Kerem wchodzi do pokoju Nur, kiedy się budzi szuka swojej torebki.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-12-01

Długość: 00:45:41

Numer odcinka: 97

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 97 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 97

  Tylko z Tobą Odcinek 97 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 97 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X