Tylko z Tobą Odcinek 98 Sezon 2 (S02E98)

Tylko z Tobą Odcinek 98 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E98

Nur próbuję wyjść z domu Kerema, jednak mężczyzna aby ją zatrzymać podaje jej zastrzyk paraliżujący po którym traci przytomność, w konsekwencji zostaję przeniesiona do samochodu i zabrana do domku w górach.
Ranem Nur odzyskuję przytomność, jednak nadal jest sparaliżowana, kiedy próbuję wstać przewraca wazon i upada na podłogę, natychmiast zjawia się Kerem, tymczasem Iclal przychodzi do pokoju Merta gdzie widzi śpiącego Yigita, któremu robi masaż.
Nur woła o pomoc, jednak nikt nie może jej pomóc, Kerem wychodzi na zewnątrz odebrać telefon, kiedy wraca zostaję uderzony telefonem, dziewczyna próbuję zadzwonić z jego komórki, jednak telefon jest zablokowany, dlatego próbuję uciec, jednak wszystko drzwi są zamknięte.
Kerem odzyskuje przytomność, biegnie za ukochaną, która trafiła do jego pokoju gdzie na ścianie wisi portret Inci, dostaję kolejny zastrzyk.
Iclal i Yigit jadą załatwić formalności związane ze ślubem, Elmas jest wściekła na swoją kuzynkę, jednak Tayyar każe skupić się jej na swoim ślubie z Cahitem, Hafize postanawia pojechać do swojej bratanicy, Elmas również jedzie.
Cahit spotyka się z bratem Nazan, informując, że ma nie bić swojej siostry, tymczasem Fairy przychodzi z bukietem kwiatów do Nazan, która nie wytrzymuje.
Iclal i Yigit są w urzędzie, nagle mężczyzna odbiera telefon od pielęgniarki, która przekazuje, że Hazal może się już porozumiewać dzięki pisaniu, tymczasem Nur odzyskuję przytomność nadal widzi portret Inci, która wygląda jak ona, przypomina sobie słowa Hazal.
Iclal po powrocie do domu odkrywa, że matka znów planuje jej wesele, żali się na swojego ukochanego, który wcale nie cieszy się ze ślubu.
Adwokat informuję Cahita, że została wyznaczona data rozprawy rozwodowej, Yigit patrzy w morze, nagle odbiera telefon od Adila, który ma dla niego cenne informację, tymczasem Elmas razem z matką przyjeżdżają do domu Nur.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-12-02

Długość: 00:46:32

Numer odcinka: 98

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 98 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2020-12-04 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2020-12-05.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 98

  Tylko z Tobą Odcinek 98 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 98 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X