Tylko z Tobą Odcinek 99 Sezon 2 (S02E99)

Tylko z Tobą Odcinek 99 Sezon 2

Tylko z Tobą S02E99

Hafize i Elmas nie zastają Nur w domu, Yigit przyjeżdża spotkać się z Adilem, który pokazuje mu zdjęcie Inci, mężczyzna jest zszokowany.
Kerem przebiera Nur za swoją ukochaną, robi nawet ten sam makijaż oraz zakłada perukę.
Zdenerwowany Yigit kontaktuje się z Elmas, pytając o Nur, następnie dzwoni do szpitala pytając o Hazal, z którą natychmiast jedzie się spotkać.
Iclal wybiera suknię ślubną, jednak żadna się jej nie podoba, Aytul prosi aby w końcu się zdecydowała, tymczasem Yigit odwiedza Hazal, która porozumiewa się za pomocą wzroku i listów, przekazuje adres pod którym Nur może być przetrzymywana, mężczyzna natychmiast wyrusza na ratunek.
Kerem cały czas nazywa Nur Inci, psika ją również perfumami, które należały do zmarłej kobiety, dziewczyna jest przerażona, kiedy dowiaduje się, że to Kerem zabił swoją ukochaną, ponieważ chciała odejść.
Elmas podsłuchuję rozmowę Iclal z Aytul o planowanym weselu, Yigit dociera pod adres, który przekazała mu Hazal, od Kerema dostaję zastrzyk paraliżujący, zakochani są uwięzieni, jednak wspólnie udaje im się postrzelić psychopatę i uciec.
Kerem rozumie, że Hazal ujawniła całą prawdę a on stracił Nur na zawsze, dlatego popełnia samobójstwo.
Nur zostaje przewieziona do szpitala.

Zrecenzuj oglądany odcinek pisząc komentarz i wystawiając ocenę.

Informacja o serialu

Tylko z Tobą

Serial turecki, opowiadający historię biznesmena Yigita Kozana oraz Nur. Iclal - żona Yigita podczas wypadku samochodowego zapada w śpiączkę, a szanse na jej wybudzenie są bardzo małe. Nur przyjeżdża do posiadłości Kozanów gdzie poznaje biznesmena, obydwoje natychmiast zakochują się w sobie. Premiera serialu miała miejsce 26 lutego 2016 roku.

Informacje o odcinku

Premiera: 2016-12-05

Długość: 00:44:09

Numer odcinka: 99

Numer sezonu: 2

Odtwarzacz i źródło 99 odcinka sezonu 2 serialu Tylko z Tobą nie znajduje się na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna nie bierze udziału w promowaniu linków do nielegalnych odtwarzaczy, ponieważ może naruszać prawa autorskie osób trzecich.

odcinki-seriali.pl nie jest witryną hostingową i nie promuje linków do niezaufanych źródeł. Witryna ma na celu promowanie legalnych seriali online w Internecie i jest stroną czysto informacyjną.

Źródło odtwarzacza:

Obecnie nie możemy znaleźć wyników publicznych, sprawdź ponownie później.


Publicznie udostępniane wyniki, które były widoczne w Internecie w dniu 2021-03-05 - dla wszystkich, również dla Ciebie.

Kolejne poszukiwanie świeżych wyników odbędzie się w dniu 2021-03-06.

Linki z publicznych wyszukiwarek

Recenzje i podsumowanie

Komentarze użytkowników do odcinka: 99

  Tylko z Tobą Odcinek 99 Sezon 2

  Aktywność użytkowników

  Udostępnij Tylko z Tobą odcinek 99 Twoim znajomym online

  Tylko z Tobą: najnowsze odcinki


  Seriale, które również Cię zaciekawią

  Lista 5 serii, które musisz obejrzeć i przeczytać o nich informacje.

  Wszystkie seriale »


  X